• İstanbul Shopping Fest 2011 Basın Toplantısı
  • PAYLAŞ:
İçerik ile ilgili dosyalar
BASIN DUYURUSU

29.11.2010 16:56:26

İstanbul’da 18 Mart - 26 Nisan 2011’den başlayarak, her yıl tekrar edecek olan; alışveriş, kültür ve eğlence festivali İstanbul Shopping Fest, bugün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansman toplantısı ile basına tanıtıldı.   

T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, T.C. İstanbul Valisi Hasan Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve İstanbul Shopping Fest Platform Başkanı ve İstanbul Shopping Fest İcra Kurulu Eş Başkanı Yılmaz Yılmaz basın toplantısında birer konuşma gerçekleştirdiler. 

Söz konusu basın toplantısında Shopping Fest etkinliğinin tüm organizatör ve destekçi kuruluşları olan TÜRSAB, TİM, TUROB, TURYİD, THY, AYD, AMPD, BMD, TUROB,  TMD, TURYİD de en üst de düzeyde temsil edildi.

 Basın toplantısına Birliğimizi temsilen Başaran Ulusoy, TÜRSAB Genel Müdürü Hakan Himmetoğlu ve Kurumsal İlişkiler Direktör Yardımcısı Simla Köprülü katıldı. 

İstanbul Shopping Fest alışılagelmiş indirim zamanlarının dışında düzenleneceği için yurtdışından fazla sayıda misafiri bu dönemde İstanbul’a çekmesi bekleniyor.    

Shopping Fest kapsamında yabancı ve yerli tüketiciye 40 gün boyunca tax free olanakları ile birlikte %30 lara varan indirimlerin yapılması planlanıyor. İstanbul Shopping Fest boyunca İstanbul’da farklı merkezlerde, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda çeşitli aktiviteler de gerçekleşecek.  Istanbul Shopping Fest’e ilişkin basın duyurusu ve ayrıntılı bilgi ektedir.  

 

 

 

 

  • Şubat 2011
    Aralık 2012
  • Temmuz 2015
    Haziran 2010
  • Ağustos 2015
    Eylül 2015