Regional Chapters

Adana REC

Phone: 0322 359 20 60 - 0322 359 06 09
Fax: 0322 359 40 60
Address: Kayalıbağ Mah. Seyhan Cad. No:45 Seyhan - ADANA
Details:

ADANA PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

ADANA

ADANA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

ADANA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Murat ŞİRİN (President)

Adana Şirin Turizm

Gökbörü BOYVADAOĞLU (Vice President)

Boyvadaoğlu Turizm

Mustafa AYTER

Tatilpark Turizm

Onur Kaan ŞİRE

Tatilbul Turizm

Ali ALMAZ

Şefkat Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Şule TIRAŞ

Pehlivan Turizm

Ali MULLAOĞLU

Lalezar Turizm

Erdoğan DOĞAN

Ayas Turizm

Yasemin KÜÇÜK

Adana Travel Office

Mediterranean REC

Phone: 0242-243 19 96-34
Fax: 0242-242 26 93
Address: Barbaros Mah. Kandiller Geçidi Sok. No:8 Kaleiçi - ANTALYA
Details:

MEDITERRANEAN CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Antalya (Muratpaşa-Kepez-Konyaaltı-Aksu-Döşemealtı-Korkuteli)-Isparta-Burdur

MEDITERRANEAN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

MEDITERRANEAN REC LIST

PERMAMENT MEMBERS

AGENCY NAME

Ferit TURGUT (President)

Kesit Turizm

Recep Şamil YAŞACAN (Vice President)

Enda Turizm

Abdulhamit KUK Passo Turizm

Akın KOCATÜRK

Polar West Turizm

Rafi RAFİOĞLU

Alfa Iati Tur

Öner UYGUN

Impact Travel

İlteriş AKKUYU

İl-Tuğ Seyahat

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Erol TÜRK

Paximum Turizm

İlknur Fidan KEPEZ

Sanitas Travel

Öznur KÖSE

Skyline Travel

Ömür ÖZDEMİR

Karaören Turizm

Celal ÖNER

Deylem Turizm

Hanifi GÜVENBAŞ

Güvenbaş Turizm

Ferhat ŞENAYDIN

Book To World Travel


Alanya REC

Phone: 0242-512 21 49
Fax: 0242-513 08 49
Address: Atatürk Cad. Gülen Sok. Aydıncı Apt. 2/1 Alanya - ANTALYA
Details:

ALANYA CITY AND DISTRICT AFFILIATED  REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Alanya-Gazipaşa

ALANYA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

ALANYA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Bilal KORKMAZ (President)

Haybil Turizm

Kerim YILMAZ (Vice President)

Kasımoğlu Kerim Turizm

Sabit DAĞ Minister Turizm

S. Hilmi UYSAL

07 Melis Turizm

Mehmet YÜCESAN

Investment Travel Company

Hüseyin YAMAN

Alanya Yaman Tur Turizm

Kemal BOZKURT

Selavi Tour

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ahmet YÜCEL

Pinocchio Tourism

Erhan DEMİRTAŞ

Siyah Beyaz Tourism

Mustafa MALCI

Ribon Tour

Mehmet KOLA

Alanya Nemo Tour

Tolga YILDIRIM

Aytur Turizm

Adem UĞUR

Gazipaşa Sky Tours

İsa GÖLGELEN

Ecovanture Turizm


Western Mediterranean REC

Phone: 0252-612 09 74 - 612 61 56
Fax: 0252 612 09 75
Address: Patlangıç Mah. Ölüdeniz Cad. No:71/2 FETHİYE/MUĞLA
Details:

WESTERN MEDITERRANEAN  CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Fethiye-Dalaman-Köyceğiz-Ortaca-Seydikemer

WESTERN MEDITERRANEAN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

WESTERN MEDITERRANEAN REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Özgen UYSAL (President)

Papirus Turizm Seyahat Acentası

Salih AYKIRI (Vice President)

Cadianda Turizm Seyahat Acentası

Emre BAŞARAN

Air Game Turizm Seyahat Acentası

Önder DOMBAYCI

Brilliant Turizm Seyahat Acentası

Ümit AKYALI

Explora Turizm Seyahat Acentası

Barış DUMAN

Öz Dumanlar Turizm Seyahat Acentası

Güven VAROL

Basket Turizm Seyahat Acentası

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Yavuz YILDIZ

Tiny Akropol Turizm Seyahat Acentası

Metin ŞİMŞEK

Guide Tours Seyahat Acentası

Ozan AVCI

Intersky Turizm Seyahat Acentası

Hüseyin ERTUĞRUL

Hamish MCTürk Turizm Seyahat Acentası

Mehmet Mustafa ÖZDEMİR

Travelicious Travel Agency

Kerem DENLİ

Denliler Turizm Seyahat Acentası

İlkay İDE

Socio Turizm Seyahat Acentası


Western Antalya REC

Phone: 0 242 836 36 55
Fax: 0 242 836 36 56
Address: Andifli Mahallesi Atatürk Bulvarı No:62 Kaş - ANTALYA
Details:

WESTERN ANTALYA CITY AND DISTRICT AFFILIATED  REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Kaş-Kemer-Demre-Finike-Elmalı-Kumluca

WESTERN ANTALYA  REGIONAL EXECUTIVE BOARD

WESTERN ANTALYA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Rıza PERÇİN (President)

Sea Kekova Tour

Hüseyin SERTÇELİK (Vice President)

Define Tours

Fethi Kemal ÖZTÜRK Latebreaks Travel

Tunahan AKŞİT

Limos Turizm

Murat KOCAER

Volume Travel

Ozan GÜVEN

Oflaz Turizm

Mehmet AKBABA

Kındıl Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

M.Yıldırım DÜNDAR

Rhodiapolis Turizm

Salih SARICA

Yanartaş Turizm

Osman KARAMAN

Kahramanlar Turizm

Hüseyin KARATAŞ

Dark Travel

Sami TURGUT

Candle Light Turizm

Suat YÜCESAN

Kalkan Sun Travel



 


Western Black Sea REC

Phone: 0374 222 5 888
Fax: 0374 222 5 888
Address: Borazanlar Mahallesi, Mutluer Sok. No:21 Araspark Sit. A Blok D:2 Merkez / BOLU
Details:

WESTERN BLACK SEA REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Bolu-Düzce-Zonguldak-Bartın-Karabük-Kastamonu

WESTERN BLACK SEA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

WESTERN BLACK SEA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Ercan GÜNER (President)

GNR Turizm

Cengiz ÇAVUŞOĞLU (Vice President)

CVS Travel Bolu Turizm

Nazmi UÇAR

Düzce Tuğba Tur

Ayşe BAYKAN

Baykan 67 Tour

Serhat TAMÇAKIR

Ekmekçiler Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

İsmail Hakkı PEHLİVAN

Eldeberan Turizm

Ümit ÇETİN

Konuralp Turizm

Birol KARA

Zonguldak Turizm

Yavuz KARA

Daloğlu Turizm

Hikmet KILIÇ

Kılıç Kardeşler Turizm



Bodrum REC

Phone: 0252 358 69 95 / 0252 358 54 85
Fax: 0252 358 60 91
Address: TÜRSAB Kültür Merkezi, Müskebi Cad. Çakmaklı Sok. No: 2
Ortakent / Bodrum – MUĞLA
Details:

BODRUM CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Bodrum-Milas-Kavaklıdere-Yatağan

BODRUM REGIONAL EXECUTIVE BOARD

BODRUM REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Yüksel ASLAN (President)

Brontes Travel

Barbaros GÜNEŞ (Vice President)

Aegean Soul Travel & Yachting

Rukiye DENGİZ

Click 2 Travel

Hafize Dilek ÖZ

Grammy Travel Service

Gönül BIDIK

Sofia Tour

Cumhur KISA

Exen Tourism

Mehmet FAKKUSOĞLU

Bodrum Asist Tourism

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ozan M. AYDEMİR

Tesla Travel

Nedim ÖNAL

Akustik Tourism

Suat AKAY

Harmony Travel

Melike ZİYLAN

Dema Yachting & Travel

Fatih UYGUN

Indiana Tour

Ümit KÖKSAL

Ev Oteli Turizm

Tufan SUYOLCU

Mikro DMG

Çanakkale - Körfez REC

Phone: 0286 212 12 49 – 0286 212 12 48
Fax: 0286 222 00 42
Address: İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. ÇTSO İş Merkezi No:141 Kat:1 D:3-4 Merkez-Çanakkale
Details:

ÇANAKKALE - KÖRFEZ REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Çanakkale-Balıkesir

ÇANAKKALE - KÖRFEZ REGIONAL EXECUTIVE BOARD 

ÇANAKKALE - KÖRFEZ REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Ahmet ÇELİK (President)

Wilusa Turizm

Öztürk TURHAN (Vice President)

Meis Turizm

İshak İSHAKOĞLU

10.Gözde Turizm

Ramazan ALTUNTAŞ

Crowded House Tour

Hasan UÇAR

Uçarsoy Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Sergan GÜREL

Yılcan Turizm

Mümin BUSANÇLI

Balıkesir Sancaklı Travel

Erdoğan KÖYBAŞI

Er-Mu-Ya Turizm

Kenan TÜRKYILMAZ

Sarımsaklı Tur

Savaş CAN

Tatilbank Turizm

Eastern Anatolia REC

Phone: 0432 212 14 14
Fax: 0432 214 92 89
Address: Vali Mithat Bey Mah. Koçibey Cad. Gündüz Sok. Hançeroğlu İş Merkezi Kat: 5 No:25/26 İpekyolu/Van
Details:

EASTERN ANATOLIA PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Van-Muş-Hakkari-Bitlis

EASTERN ANATOLIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

EASTERN ANATOLIA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Cevdet ÖZGÖKÇE (President)

CH Özgökçe Turizm

Necmettin GÖZCÜ (Vice President) Nurevşan Turizm

Nazım SARİ

Mordağ Turizm

Muhlis KARDOĞAN

Kardoğan Turizm

Vedat YAĞAR

Doğuvan Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ünal AKÇELİK

Zeysin Turizm

Büşra TEKİN

Dilçem Bulut Turizm

Necat ÇİDAN

Pişik Turizm

Muhammet AKYÜREK

Bendimahi Turizm

Erkan YILMAZ

Old Tuşba Turizm


Eastern Black Sea REC

Phone: 0462-230 24 24 - 230 24 44
Fax: 0462 230 24 42
Address: Gazipaşa mah. Yavuz selim Bulvarı Altuncu İş Merkezi No:149 Kat:1 D:1 Ortahisar-TRABZON
Details:

EASTERN BLACK SEA REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Trabzon-Rize-Gümüşhane-Bayburt-Artvin-Giresun

EASTERN BLACK SEA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

EASTERN BLACK SEA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Hasan Volkan KANTARCI (President)

Ey-Ce Turizm

Mehmet Ragıp PİRSELİMOĞLU (Vice President)

Vargit Tur

Müslüm YAYLI Panagia Tours 

Taner DEMİRBULUT

Zenofon Tours

Buğrahan Yusuf BAYRAKTAR

TS Gold Tour

Uğur TOPKAYA

Çotanak Turizm

Uğur BAŞLILAR

Life Uba Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Serdar GALİPOĞLU

Maçahel Turizm

Bülent CALAP

Fotinos Turizm

Fatih KAVAL

Maçkalı Turizm

Burak BAKANER

Buçağ Tur

Gökalp BÜYÜKCİVELEK

Dimasya Turizm

Aydın YAYLI

2015 Aya Tours

Adil AYDIN

Hacıoğlu Gurup Turizm



 


Aegean REC

Phone: 0232 464 03 47 – 48
Fax: 0232 463 56 65
Address: Yüzbaşı Şerafettin Bey Sokak No:48 Alsancak –Konak/ İZMİR
Details:

AEGEAN CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

İzmir-Manisa

AEGEAN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

AEGEAN REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Osman Tolga GENCER (President)

Emperor Travel

Kıvanç MERİÇ (Vice President)

İzmir Turizm

Cem ÇANDARLI

Claros Tour

Ali YARAMIŞLI

Rover Turizm

İsmail Hakkı KARADEVECİ

Karadeveci Turizm

Elif CANASLAN

Didyma Turizm

Mehmet SÜRÜCÜ

Sürücü Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ebru Can KAHRAMAN

Elapame Travel

Sevgi CAN

Canın Tur

Tamer Arda TUNCER

Babürşah Tatil Oley Tur

Servet AYDIN

Rodina Turizm

Nail OTURGAN

Educa Travel

Adnan ERDİNÇ

Nectar Turizm

Mehmet CİNGÖZ

Lemon Flower Tour

Erciyes REC

Phone: 0352 290 88 92
Fax: 0352 290 88 93
Address: Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Cad. Türkyar İş Merkezi No:54 Kat:2 Daire:4 Melikgazi/Kayseri
Details:

ERCİYES PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Kayseri-Sivas-Yozgat

ERCİYES REGIONAL EXECUTIVE BOARD

ERCİYES REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Ali Emre MART (President)

Pleasant Travel

Hacı Osman KAPLAN (Vice President)

Germeta Travel

Elif AKTÜMEN

In-Way Turizm

Ahmet AKI

Kayseri Şahika Turizm

Mustafa GÜLMEZ

4 Eylül Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Hasan Hüseyin ÖKSÜZOĞLU

Bilet Park Turizm

Mehmet DİŞLİ

Dişli Turizm

Mahir POLAT

Eslem Turizm

Ahmet MAYDA

Kolega Turizm

Ahmet KALIN

Asil Yiğit Turizm



Eskişehir REC

Phone: 0222 230 30 31
Fax: 0222 230 04 00
Address: Paşa Mah. Çengelçeşme Sok. No:10 Odunpazarı/ Eskişehir
Details:

ESKİŞEHİR REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED  to the

Eskişehir-Bilecik-Kütahya

ESKİŞEHİR REGIONAL EXECUTIVE BOARD

ESKİŞEHİR REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

H.Kutlu ÖZEKÇİN (President)

Kontak Turizm

Özgür ERSOY (Vice President)

Özgürce Turizm

Murat ÇELİK  

Mevsim Turizm 

H.Ufuk KARATAY

Ufkunes Turizm

Bilal ÜNAL

Al İkra Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

İlhan TÜRKOĞLU

Türkoğlu Turizm

Semih SANCAKTAR

Doremi Turizm

Selami UZUN

06 Yolcu Turizm

A.Gürhan DİLCİOĞLU

Sara Turizm

Özlem KARARER

Mısra Turizm

GAP REC

Phone: 0342 335 69 00
Fax: 0342 335 69 01
Address: Değirmiçem Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Aksaray Apt. 32/5 Şehit Kamil - GAZİANTEP
Details:

GAP REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Gaziantep-Şanlıurfa-Kilis-Kahramanmaraş

GAP REGIONAL EXECUTIVE BOARD

GAP REC LIST  

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Soner BACAKSIZ (President)

Vipol Turizm

Güllü ALKURT (Vice President)

Özakal Turizm

Çağatay TAŞDEMİR  

SubartuTurizm

Mustafa Hakkı MAHMUTOĞLU

Mahmutoğlu Turizm

İbrahim Halil KILINÇ

Menad Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ayşegül ÖZKELEŞ

Yasemek Turizm

Gülcan BOZO

Bedesten Turizm

Halil İbrahim ARTIR

Mehteroğlu Turizm

Mustafa HACIARAP

Büyük Arafat Dağı Turizm

Süleyman ÖZ

Ersun Turizm


Southern Marmara REC

Phone: 0224-234 52 02
Fax: 0224 234 52 84
Address: Kükürtlü Mah. Belde Cad. Başaran Sok. Yeşil Deniz Apt. No:8 Çekirge – BURSA
Details:

SOUTHERN MARMARA DISTRICT AND REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the CITY RELATED

Bursa-Yalova

SOUTHERN MARMARA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

SOUTHERN MARMARA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Murat SARAÇOĞLU (President)

Karum Turizm

Hasan UZ (Vice President)

Poem Turizm

Erol BODUR Niltur Turizm 

Gülşen ERİCE

Erice Turizm

Ömer ESKİ

Nesgün Turizm

İpek YİĞİT TÜRKAN

Onno Travel Turizm

Hüseyin SALİH

Polita Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ekrem ALADAĞ

Aladağ Turizm

Engin BALTA

RimTurizm

Ceyhun ŞENTÜRK

M.C.T Turizm

Beyti KESİM

Plaza Turizm

Mücahit TETİK

AhteTurizm

Erdoğan NADİR

F&M Turizm

Melek BATURKAN

Gizmo Turizm


Southeastern Mediterranean REC

Phone: 0412 252 16 16
Fax: 0412 251 97 97
Address: Fırat Mah. Urfa Yolu Üzeri . Yek Tower Plaza, Kat:2 No:4 Kayapınar/DİYARBAKIR
Details:

SOUTHEASTERN PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Diyarbakır-Batman-Siirt-Mardin-Şırnak

SOUTHEASTERN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

SOUTHEASTERN REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Mehmet AKYIL (President)

Akyıl Turizm

Şemsettin YILDIZ (Vice President)

Malik Tur

Serdar BATURAY Baturay Turizm 

İbrahim Halil YATKIN

Yatkın Turizm

Yunus BATIBAY

Yubat Turizm

İbrahim BİLEM

Bilem Turizm

Mehmet ERDEM

73 Balveren Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Mehmet ŞAN

Asurlar Turizm

Nurettin Volkan AKSU

Günşat Turizm

Adem AKIN

Tur 412 Turizm

Nuray CEBE

Singez Turizm

Kazım YILMAZ

Siirt Meydan Turizm

Sultan TURAN

Setat Turizm

Abdulhakim DEMİR

Avzem Turizm


Harput REC

Phone: 0 424 238 02 92
Fax:
Address: Akpınar Mahallesi General Abdullah Alp Dogan Caddesi Kızılay İş Merkezi No: 76 Kat 4 Daire 12 Merkez/Elazığ
Details:

HARPUT PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Elazığ-Malatya-Bingöl-Tunceli-Adıyaman

HARPUT REGIONAL EXECUTIVE BOARD

HARPUT REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Fazıl Mustafa ÖKTEM (President)

Kuvars Travel

Celal KARAGÖZ (Vice President)

Tumayig Turizm

Halil Hulki TARHAN

Halil Bey Turizm

Mahmut Nedim YENİER

Haznedar Turizm

Hacı Mahmut ÇALIŞKAN

Safvan Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Metin BAŞBATAR

Asyam Tur

Murat SOLMAZ

Nefes Tur

Kadir ALÇİÇEK

Kadir Alçiçek Turizm

Şayan BAYSAL

Baysal Turizm

Bülent KÜÇÜK

Zeyser Travel Turizm



Hatay REC

Phone: 0 326 213 94 04
Fax: 0 326 213 94 05
Address: Atatürk Cad. M.Özat Apt. No:21, K:3 D:3 Antakya
Details:

HATAY PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Hatay-Osmaniye

HATAY REGIONAL EXECUTIVE BOARD

HATAY REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

M.Reşat MURSALOĞLU (President)

Hatay Mola Turizm

Alp GÜNEŞBERK (Vice President)

Silpiyus Turizm

Mehmet Ali AYCIL

Nazem Tur Turizm

Sezgin GÜMÜŞ

Yaya Turizm

Abdullatif DEMİR

Vahid Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Ebru CÜCEOĞLU

Lulu Tur

Selim ERTEN

Sel-Yus Travel Turizm

Fatma UĞURLU

Ağalar Tur Turizm

Mustafa BAŞAK

Gezi Ekibi Turizm

Canan GÜRPINAR

Manşet Turizm


İstanbul Asia REC

Phone: 0216-414 27 97-98
Fax: 0216-348 13 35
Address: Bayram Yeri Meltem Sok. Sultan Apt. A Blok 4/4 Kadıköy – İSTANBUL
Details:

İSTANBUL ASIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Asya Yakası İlçeleri

İSTANBUL ASIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İSTANBUL ASIA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

SEDAD BAŞALAN (President)

ÖZCİVELEK TURİZM

H.GÜLŞAN ÇÜRÜKSULU (Vice President) AYERS TURİZM

EŞREF ŞENTÜRK

BİREY TURİZM

LİNDA URHAN

İTAKİ TURİZM

MURAT GÜLERYÜZ

TRABİST TURİZM

Ş.GÜLAY CAN

DOMANİ TURZİM

TAMER BAHADIR

BAHADIR TURİZM

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

HAMİT SAYGIN

49 SAYGIN TURİZM

ALİ TEMİZSOY

MERSOY TRAVEL

İSA CAM

ELATİON TURİZM

ESRA BAŞESKİOĞLU

28 ANSE TRUİZM

TOLGA ÇAKIR

GROW TURİZM SEYAHAT ACENTASI

S.ÖZER GÖKYER

GÖKYER TRAVEL TURİZM

ÜMİT AYGÜN

YEDİTEPE TURİZM

İstanbul Europe REC

Phone: 0212 852 20 43 - 0212 852 20 49
Fax: 0212- 852 20 88
Address: E-5 Üzeri Haramidere Dur. Güzelyurt Mah. Gökdemir Plaza Kat:3 Ofis No:4-5 Bina No:19 Esenyurt- İstanbul
Details:

İSTANBUL EUROPE REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Arnavutköy-Avcılar-Bağcılar-Bahçelievler-Bakırköy-Başakşehir-Beylikdüzü- Büyükçekmece-Çatalca-Esenler-Esenyurt-Küçükçekmece-Silivri-Sultangazi

İSTANBUL EUROPE REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İSTANBUL EUROPE REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Yıldırım TAŞ (President)

Turizm Atölyesi

Gökalp YAK (Vice President)

Gökalp Yak Turizm

Erdal YUCA

Özyüce Turizm

Cengiz SAMANCI

Avro Turizm

Servet İTİK

Most Tur Turizm

Atakan SARIÇAM

Sarıçamlar Turizm

Recep Kemal ERTEM

NKYS Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

İlker PİŞİRİCİ

Pi-Tur Turizm

Atakan KESİCİ

Avşar Turizm

Esra ÇELİKKOL

ZNT07 Turizm

Oya Ebru KÜÇÜKEL

Çakıltaşı Turizm

Serdar SEVER

Diets Turizm

Ümit ÇEBİ

Prensip Turizm

Hüseyin MEYMAN

W.A.H. Tour Travel


İstanbul Bosphorus REC

Phone: 0212 259 84 04 / 180
Fax: 0212 259 09 29
Address: Dikilitaş Mah. Âşık Kerem Sok. No. 40 Fulya-Beşiktaş / İSTANBUL
Details:

İSTANBUL BOSPHORUS REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED BOĞAZİÇİ to the

Beşiktaş-Beyoğlu-Sarıyer

İSTANBUL BOSPHORUS REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İSTANBUL BOSPHORUS REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Yüksel TÜREMEZ (President)

Troja Tour

Ferhat ÖZDEMİR (Vice President)

DBT 66 Turizm

Aşkın AY

İstanbul Shelal Turizm

Berna HABİB

Oasis Turizm

Nurettin DEMİRCİ

Tigra Turizm

Osman BEKİŞ

Osbek Turizm

Gökmen ÖZ

At Avrupa Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Sevinç AKDOĞAN

Geziciyak Turizm

Yavuz ALTAÇ

Anşar Turizm

Burak DİLLİOĞLU

Node Turizm

Ersin ERDEM

Bermuda Tours

Fatih ÖZKAN

Berkbey Turizm

Mücella TARHAN

Mea Villa Travel Agency

Onur TEKİN

Tekinler Turizm


İstanbul Fatih REC

Phone: 0212 534 62 66
Fax: 0212 534 62 89
Address: Molla Gürani Mah. Muratpaşa sok. No:8/1 Aksaray – İSTANBUL
Details:

İSTANBUL FATİH PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Fatih-Güngören-Zeytinburnu-Eyüpsultan-Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa

İSTANBUL FATİH REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İSTANBUL FATİH REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Şaban BİLGİÇ (President)

Ekrem Turizm

Naci GÜÇLÜ (Vice President)

Asil Turizm

Turgut ŞİMŞEK

Gold Amade Turizm

Ekrem KÖSEOĞULLARI

Çiçek Turizm

Tayfun TOPRAK

Elaf Turizm

Mahmut ÖZTOP

The İstanbul Official

Mustafa GÖKMEN

Feyza Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Besim KAPLAN

Besim Turizm

Ekrem SAKA

Eyüp Sultan Turizm

Ünal AYTEKİN

Bereket Turizm

M.Haluk ÇAVUŞOĞLU

Şüheda Turizm

İlhami DOĞAN

Lebbeyk Turizm

Ahmet ÖZDEMİR

İklim Turizm

Fatih DEDE

Server Turizm

İstanbul Şişli REC

Phone: 0212 259 84 04 / 180
Fax: 0212 259 09 29
Address: Dikilitaş Mah. Âşık Kerem Sok. No. 40 Fulya-Beşiktaş / İSTANBUL
Details:

İSTANBUL ŞİŞLİ CITY AND DISTRICT AFFILIATED  REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Şişli-Kağıthane

İSTANBUL ŞİŞLİ REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İSTANBUL ŞİŞLİ REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Aylin GÜNEŞLİ (President)

12 Months Travel

Mustafa Devrim YALÇIN (Vice President)

Universal Turizm

Hüsniye ENGİN

Esta Turizm Seyahat Acentası

Halil Emre ÖZKUR

H.İ.S. Travel

Eda Özden GÜNYÜZ

MEP Tourism

Nihat GENÇ

ITB Istanbul Travel

İsmail Hakkı TÜREMEN

Aktuel Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Esat YALÇIN

CARAT Tours

Cem AY

Cemay Tour

İbrahim KARAKOÇ

Fuar Tour

Tolga INALER

PCO Conmark Turizm

Ayşin Sezmiş KELLEKÇİ

Trip Now Travel

Hüseyin Güray YETİŞ

Hippo Turizm


İzmit Körfez REC

Phone: 0262 311 24 40
Fax: 0262 311 24 41
Address: Adres: Yahya Kaptan Mah. Şehit Ergün Köncü Cad. No:31/A İzmit/ KOCAELİ
Details:

İZMİT - KÖRFEZ PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Kocaeli - Sakarya

İZMİT - KÖRFEZ REGIONAL EXECUTIVE BOARD

İZMİT-KÖRFEZ REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Aytekin ŞAHİNBAŞ (President)

Kalde Turizm

Cafer KURT (Vice President)

Kurtlar Turizm

Fatih SARIOĞLU

Kocaeli Tur

Murat YAPAN

Çubukçu Turizm

Yasin ACAR

Hercai Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Haydar ALEMDAR

Akarslanlar Turizm

Neşet ALTUN

Asedna Turizm

Nil KIROĞLU

Eynil Turizm

Ahmet BALDİŞ

Yörünge Turizm

Cemal KUŞ

Kılıçbey Turizm


Cappadocia REC

Phone: 0384 341 75 25 – 26
Fax: 0384 341 75 27
Address: İmran Mah. Güllüce Cad. Ayaz İşhanı No:4/5 Ürgüp/Nevşehir
Details:

CAPPADOCIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED to the

Nevşehir-Niğde-Kırşehir-Aksaray

CAPPADOCIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

CAPPADOCIA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Aysel ATAK (President)

Hereke Travel

Mehmet Uğur ÇAKMAK (Vice President) Rising Balloon Travel

Ahmet SEZGİN

Ürgüp Turizm

İbrahim BUDAK

New Göreme Tour

Faruk KAHVECİ

Old Town Travel

Sedat İKMAN

Güle Güle Turizm

Serpil YÜCEFAYDALI

Flinstones Travel

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Saniye GEZER

Peristrema Travel

Seçil GÜNEY

Cappadoccia Exclusive Travel

Taner ÖZDEMİR

Han Mei Travel

Mustafa GÜVEN

Connoisseur Travel

Mustafa ALDEMİR

Amazing Voyages Travel

Hüseyin GÖLGESİZ

Agami Turizm

Cemal YILDIRIM

Gorgeous Travel

Konya REC

Phone: 0332 353 82 34 – 35
Fax: 0332 353 82 44
Address: Aziziye Mah. Kışla Cad. Amil Çelebi Sk. No:5 T/ 1 Karatay / KONYA
Details:

KONYA PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Konya-Karaman

KONYA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

KONYA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Özdal KARAHAN (President)

Konseytur Turizm

Arif KAVAK (Vice President)

Bedirhan Turizm

Mesut YALÇIN

Yalçınhan Turizm

Murat SARIKAYA

Lupo Tour

S.İbrahim DURMUŞ

Otelbahçesi Tur

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Aydın ŞAHİNER

Almula Tur

Tuba DURMAZ

Lanse Tur

Ümmü Gülsüm TAŞDEMİR

Sehade Turizm

Ekrem ÇEÇEN

Çeçenoğlu Turizm

Ahmet BÜYÜKIRMAK

Saithan Turizm



Kuşadası REC

Phone: 0256-614 93 34
Fax: 0256 612 35 06
Address: Cumhuriyet Mah.Süleyman Demirel Bul. Tunay İş Merkezi 20/201 Kuşadası - AYDIN
Details:

KUSADASI CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Aydın

KUSADASI REGIONAL EXECUTIVE BOARD

KUŞADASI REC LIST 

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Gökhan AYDIN (President)

Anker Turizm

Deniz KÖSE (Vice President)

ARRIVE TURİZM

Nazif KARAKUŞ Ionıa Turizm

Müveddet Eda YURTCAN

Kuşadası Turizm

Derya ELMASDAŞ

Sea Sun Turizm

Fahrettin ÇİÇEK

Penınsula Turizm

Volkan YIRTIMCI

Tayf Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Funda YILMAZ

Lavınıa Turizm

Abdullah ÇAKMAK

By Okeanos Turizm

Osman Emre SAYIN

Brıdge Turizm

Murat YAMAN

James Cook Turizm

Özgür EKİZ

Voyelle Turizm

Northeastern Anatolia REC

Phone: 0442 237 17 17
Fax: 0442 237 17 15
Address: Ömer Nasuhi Bilmen Mah. İstasyon Cad. Cem Apt. No: 7 D:1 Yakutiye- Erzurum
Details:

NORTHEASTERN DISTRICT PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Erzurum-Ardahan-Kars-Iğdır-Ağrı-Erzincan

NORTHEASTERN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

NORTHEASTERN ANADOLU REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Kürşat ÖZEKEN (President)

Özeken Tur Turizm

Habip KAYA (Vice President)

Pınaşya Turizm

Bülent ABAKAY

Sencer Turizm

Özkan TOPÇU

Ergan Turizm

Hüseyin KORUKCU

Belemir Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Fahrettin AYDIN

Ego Tours

Hatice Nur DURMAZPINAR

Durmazpınar Turizm

Recep SARIHAN

Ehlibeyt Turizm

Benan KARTAL

Hazar Turizm

Muharrem ÇINAR

Iğdır Çınar Turizm

Manavgat-Side REC

Phone: 0242 753 35 61
Fax: 0242 753 35 74
Address: SİDE MAH. 1584 SOK. NO:24 MANAVGAT/ANTALYA
Details:

MANAVGAT-SİDE REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT AFFILIATED of the

Manavgat-Serik-İbradı-Akseki-Gündoğmuş

MANAVGAT-SİDE REGIONAL EXECUTIVE BOARD

MANAVGAT-SİDE REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Mehmet USLU (President)

Phantom Tour

Rıdvan ATİK (Vice President)

Correct Turizm

Yusuf DENİZ 

Yeğenler Turizm 

Nazmi ÇETİN 

Blau Laguna Tur 

Ufuk OFLUOĞLU

Modül Turizm

Yusuf KÖSEOĞLU

Fundgrube Turizm

Ayan Güven KAYA

Side Activity Travel

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Cevat ÇETİNKAYA

My Travel

Sadettin BOZ

Giant Turizm

Bayram EROL

Bevka Travel

Ali AKGÜN

İnfo-Tur Turizm

Talat DURAN

Lotus Global Travel

Uğur YILDIRIM

Çolaklı Ali Turizm

Marmaris REC

Phone: 0252-412 04 02
Fax: 0252-412 06 24
Address:  Belediye Cad. Marmaris Armutalan Kültür ve Kongre Merkezi Binası No:8 Kat:3 Armutalan - Marmaris/MUĞLA
Details:

MARMARIS AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD CITY AND DISTRICT in the

Marmaris-Datça-Menteşe-Ula

MARMARIS REGIONAL EXECUTIVE BOARD

MARMARİS REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Suat ESİN (President)

İnsu Tur

Mehmet MEYDAN (Vice President)

MR Travel

Özhan BENGİOĞULLARI

Ebook Travel

Yüksel AYDIN

Yağna Travel

Selim BAŞKURT

Avolon Travel

Özgür KIZILCA

Eu Travel

Halil DOĞAN

Travego Travel

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Mustafa HATAY

Ores Travel

Semih DEREKÖY

Mares Travel

Şaban ALTIN

Travel Box

Muharrem ALPTEKİN

Alpmar Travel

Naci SARIKAYA

Marmaris Ferry

Serkan TOSUN

DM Transfer

Cuma BALIKÇI

Cuta Travel



Mersin REC

Phone: 0324 238 37 37
Fax: 0324 238 37 39
Address: KÜLTÜR MAH. ATATÜRK CAD. İCLAL TAN SOKAK LİMON APT. NO:4 KAT:1 D:2 AKDENİZ/MERSİN
Details:

MERSİN PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Mersin

MERSİN REGIONAL EXECUTIVE BOARD

MERSİN REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Hakan BAYINDIR (President)

Gita Tur Turizm

Mehmet Gültekin UĞUR (Vice President)

Nüve Tur Turizm

Dilek DERE

Deres Turizm

Orhan Algan DENİZ

Globtur Turizm

Efe KIRMIZIER

Atos Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Mustafa Ferhat KÖKSAL

Köksallar Turizm

Bora AKSOY

Kızkalesi Turizm

Erdal ÖTLÜ

Feb Turizm

Aytaç YARDIMCI

Yardımcı El Kerim Turizm

Ahmet DİLSEL

Newjoy Turizm

Central Anatolia REC

Phone: 0312 212 83 33 / 0312 212 89 47 / 0312 212 96 19
Fax: 0312 212 39 99
Address: Mebus Evler Ayten Sok. 28/3 Tandoğan - ANKARA
Details:

CENTRAL ANATOLIA CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Ankara-Çankırı-Kırıkkale-Çorum

CENTRAL ANATOLIA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

CENTRAL ANATOLIA REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Yunus MURT (President)

Future Turizm

Orhan KARAYAŞAR (Vice President)

OGK Tur

Ahmet GÜLAYMAN

Tabiboğlu Turizm

H. Buket AYTAN

Opera Turizm

Seyit Ali DOSDOĞRU

06 İbra Turizm

Hacı ÖZTÜRK

Gramafon Turizm

Oğuzhan ÖZTÜRK

Aron Kongre

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Halit İNALTEKİN

Çavuşoğlu Turizm

Sılam KILIÇ

Alkım Turizm

Murat Ay

TG Mice Seyahat Acentası

Cem ÖTER

Eksen Tur

Halil YILDIRIM

Kurtuba Turizm

Fazıl ERDOĞMUŞ

Erdoğmuş Travel Turizm

Ercan Selim KOLBAKIR

Montis Trips & Expedition


Central Black Sea REC

Phone: 0362 432 30 90
Fax: 0362 432 30 91
Address: Kale Mah. Kaptanağa Cad.Uzunoğlu İşhanı Kat:4 İlkadım/ SAMSUN    
Details:

CENTRAL BLACK SEA PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Samsun-Amasya-Tokat-Ordu-Sinop

CENTRAL BLACK SEA REGIONAL EXECUTIVE BOARD

CENTRAL BLACK SEA REC LIST  

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Yılmaz UZUNLAR (President)

2 Jan Turizm 

Murat KÜÇÜK (Vice President)

Börte Turizm S

Hamza KUTLU

Seyir Travel 

Fatma ÇİÇEK

M&F Turizm 

Hasan BÜTÜN

H-G Turizm 

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Vahap KARATAŞ

Kralkaya Turizm 

Ali ALTUN

05 Dedem Turizm 

Kudret KÖSE

Alaçam Turizm 

Mehmet SARI

Piray Turizm 

Metin DİNGİL

Civan Turizm 

Pamukkale REC

Phone: 0 258 242 88 44
Fax: 0 258 242 88 50
Address: 15 Mayıs Mah.765 sok.no:7/7 Denizli
Details:

PAMUKKALE  PROVINCE AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Denizli-Afyonkarahisar-Uşak

PAMUKKALE REGIONAL EXECUTIVE BOARD

PAMUKKALE REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Turan KÖSEOĞLU (President)

Köseoğlu Turizm

Ali YÖRÜMEZ (Vice President)

67 Yağmur Turizm

Bülent ATAN

Travel Of Adk Turizm

Mustafa NAMLI

Mustafa Namlı Turizm

Secaaddin ERFİDAN

Sözler Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Bayram Ali ÇOBAN

Özçoban Tur

Himmet KAYNAK

Kaynak Turizm Seyahat Acentası

Ali DURMUŞ

Ferzin Turizm

Muhammet KAPLAN

T4T Travel

Hakan AYBAY

Aybay Gezi Turizm

Thrace REC

Phone: 0282 293 33 11
Fax: 0282 293 33 10
Address: Hürriyet Mah. Öğretmenler Cad. No:16 Kat:1 Daire:1 Tekirdağ
Details:

THRACE CITY AND DISTRICT AFFILIATED REGIONAL EXECUTIVE BOARD of the

Tekirdağ-Kırklareli-Edirne

THRACE REGIONAL EXECUTIVE BOARD

THRACE REC LIST

PERMANENT MEMBERS

AGENCY NAME

Y. Orhan ÇEBİ (President)

Rakoczi Turizm

Altan ÇETİNKAYA (Vice President)

Çorlu Travel

Tanyel GÜLER

Teknik Tur Turizm

Egemen AYDIN

Souran Tour

Orbay ZOBİ

Mazi Tur Turizm

RESERVE MEMBERS

AGENCY NAME

Umut BAŞÇI

Kaldıraç Turizm

Sadri Şeref ÖZEL

Trakya Extrem Turizm

Zeki ÇETİN

Nazhal Turizm

H. Sevil DURALİ

Ossiana Turizm

Erdi DAĞCI

Dağcı Travel