Bayramınız Kutlu Olsun

Bir bayrama daha kavuşmanın, bir bayramı daha sevdiklerimizle birlikte geçirecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Her şeyden evvel, herkesin Şeker Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum. Hep birlikte daha nice bayramlara, bayram tadında günlere ulaşmak dileğiyle...

Bu yıl Şeker Bayramı 17-19 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak. Küçükler büyükleri ziyaret edecek, büyükler çocukları bayram harçlığı ve şekerlemelerle sevindirirken kendi çocukluğunu hatırlayacak. Kahveler içilecek, sohbetler edilecek. Küslükler bitip, dostluklar pekişecek. Kültürümüzün en güzel gelenekleri, ülkemizin her köşesinde yaşatılmaya devam edecek. Sektörümüz açısından da önemli günler bu günler. Günümüzde çalışan insan, bayramlarda dinlenmek için kendisine vakit ayırmayı tercih ediyor. Kısa da olsa bir tatil yapmaya çalışıyor, belki güneye iniyor, belki yurtdışına ya da doğduğu şehre gidiyor. Nereye olursa olsun, bayramlarda seyahat trafiği yoğunlaşıyor.

Bizim hedefimiz ve en önemli görevimiz bu yoğunluğu en iyi şekilde yönetmek. Ailesine kavuşmak isteyene de üç günlük bir tatille enerji depolamaya çalışana da yeni bir ülke görüp ufkunu genişletmek isteyene de en iyi hizmeti vermek. Bayramınızı tekrar kutlar, ülkemiz için huzur ve mutluluk, sektörümüz için başarı dolu geçmesini temenni ederim.

Başaran ULUSOY 

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı

  • Bayramınız Kutlu Olsun