Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma-Kolay Bilet Eğitimi / Ankara

Tüm dünyada, havayolu şirketlerinde ve seyahat acentalarında kullanılan Amadeus global rezervasyon sistemlerinden biridir. Bu sistem üzerinden; bir şehirdeki havalimanları sayısı öğrenilebileceği gibi oluşturulan rezervasyon veya bilette iptal, iade ve değişiklik işlemleri de yapılabilmektedir.

TÜRSAB Akademi olarak, geçtiğimiz aylarda Gaziantep, İzmir ve İstanbul’da düzenlenen “Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma” ile “Kolay Bilet” eğitimimizi şimdi de Ankara’da düzenliyoruz.

Temel Düzey

  1. KOLAY BİLET
  2. AMADEUS SİSTEMİ (Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma)

 

Konulu eğitimlerimiz 20-23 Kasım 2018 tarihleri arasında Orta Anadolu Yöre Temsil Kurulu’nda yapılacaktır.

Eğitimin bitiminde yapılacak sınavda başarılı olanlara TÜRSAB AKADEMİ ve AMADEUS tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Biletleme eğitimimizin kontenjanı 10 kişiyle sınırlıdır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak ortaanadolu.ytk@tursab.org.tr adresine gönderilmesi rica olunur. 

Eğitim Yeri :Mebus Evler Ayten Sok. 28/3 Tandoğan - ANKARA

Eğitim Saati : 10:00 – 17:00

  • Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma-Kolay Bilet Eğitimi / Ankara