TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 19 Eylül 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

ORTA DÜZEY

1-TURİZMDE SÖZLEŞMELER

Konulu eğitimimizi 19 Eylül 2017 Salı günü yapacağız. Katılımcılar, bu eğitim ile seyahat acentalarının sözleşmelerin düzenlenmesinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenecek ve düzenleme aşamalarını doğru olarak belirleyebileceklerdir.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

TÜRSAB Genel Merkezi’mizin eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Ayrıca BYK ofislerimizden eğitime katılım sağlanmaktadır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

“TURİZMDE SÖZLEŞMELER” konulu eğitimimiz 19 Eylül 2017 Salı 11.00-13.00 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Toplantı Salonu’nda ve video konferans ile tüm BYK ofislerimizde aynı zamanda yapılacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri:TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş ve tüm BYK ofisleri

Eğitim Tarihi:19 Eylül 2017 Salı 11.00-13.00

1.EĞİTİM: “TURİZMDE SÖZLEŞMELER (Borcun kaynakları (sözleşmeler-haksız fiil-sebepsiz zenginleşme, sözleşme (tanım-türleri-kurulması-şekil), sözleşme özgürlüğü ve sınırları, örnek vakalar kendi konu başlıklarında sunulacaktır (4857 sayılı İş Kanunu,Kütahya Çizelgesi, 6326 sayılı kanunla ilgili örnek vaka çalışmaları, 1618 sayılı kanunla ilgili örnek vaka çalışmaları)

Eğitmen: Av. Özden BAŞAK –Seyahat acentası sahibi, profesyonel rehber.  

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

İçerik ile ilgili dosyalar