TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 21 Eylül 2017

Zaman yetmiyor hiçbir şeyin ucundan tutamıyorum, sürekli yeni bir şeyler ekleniyor...

Dağıldım duygusundan kurtulmak, günün sonunda ferahlamış, netleşmiş hissetmek, toplantı sürelerini 1/3 e indirmek, alınan eğitimleri davranışa dönüştürmek, etkili sunumlar yapmak, birbirinin aynı sayfalardan oluşan raporları tek sayfada görmek ister misiniz?

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden: Konulu eğitimimizi 21 Eylül 2017 Perşembe günü yapacağız.

Zihin Haritaları size iyi gelecek…

Bilgi çağının tam ortasındayız... Dünya her gün, günde 24 saat açık. İstediğimizde, uyuyamadığımız gecelerde, internete girebilir saatlerce başka dünyaların içinde kaybolabilir, araştırmalar yapabilir, bilgi toplayabiliriz. Televizyonlar da artık 24 saat yayında, kitaplar bir tuş ile tabletinize bekleme olmadan inebiliyor.

Zaman ve mekanın yok olduğu bu yeni çağda bir de bilgi ve ona ulaşım artınca, biz bombardımana uğruyor, bilginin altında ezilip kalıyoruz. İhtiyacımız olan bu kadar çok şeye bu kadar kolay ulaşabilirken belki de daha aktif olmamız gerekirken, atıllaşıyor, proje üzerine proje üretip hiçbirini hayata getiremiyoruz.

Ve tam bu noktada hayatımıza Zihin Haritaları giriyor.

Zihin haritaları nefis...Onlar kıvrımlı çizgileri, yuvarlakları, resimleri, renkli renkli kolları ve yazıları ile zihnimizin alışılmamış alanlarına uzanıyor, yaratıcılığımızı tetiklerken bir yandan da yarattığımız fikirlerin içinde kaybolmadan gezinmemizi, onları kullanılır hale getirmemizi sağlıyor. Zihin haritaları ile çocuk ruhumuzu doyurup yetişkin işlerimizi rahatlıkla tamamlıyoruz. 

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

TÜRSAB Genel Merkezi’mizin eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Ayrıca BYK ofislerimizden eğitime katılım sağlanmaktadır.Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri: TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş ve tüm BYK ofisleri

Eğitim Tarihi: 21 Eylül 2017 Perşembe 09.30-12.30

EĞİTİM: “ZİHİN HARİTALARI” (Zihin haritaları nedir?, zihin haritalarının faydaları nelerdir?,neden işe yarar?, not almadan farkı nedir?,nasıl  yapılır?, alıştırmalar,kelimelerden zihin haritası oluşturma, ajanda olarak zihin haritası oluşturma, modeller (iş hayatında ve kişisel hayatımızda kullanılan zihin haritaları ile ilgili örnekler)

Eğitmen: Arzu SAVAŞ - Profesyonel eğitmen.  

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

İçerik ile ilgili dosyalar