TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 28 Eylül 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

ORTA DÜZEY

1-   PAKET TUR OLUŞTURMA, PLANLAMA VE MALİYETLENDİRME 

Konulu eğitimimizi 28 Eylül 2017 Perşembe günü yapacağız. Katılımcılar, bu eğitim ile seyahat acentalarının sözleşmelerin düzenlenmesinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenecek ve düzenleme aşamalarını doğru olarak belirleyebileceklerdir.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

TÜRSAB Genel Merkezi’mizin eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Ayrıca BYK ofislerimizden eğitime katılım sağlanmaktadır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

PAKET TUR OLUŞTURMA, PLANLAMA VE MALİYETLENDİRME”konulu eğitimimiz 28 Eylül 2017 Perşembe 09.30-13.00 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Toplantı Salonu’nda ve video konferans ile tüm BYK ofislerimizde aynı zamanda yapılacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri:TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş ve tüm BYK ofisleri

Eğitim Tarihi:28 Eylül 2017 Perşembe 09.30-13.00

1. EĞİTİM  “Paket tur oluşturma, planlama ve maliyetlendirme”

Konular: Seyahat acentasının yapması gerekenler; Pazar araştırması, reklam tanıtımı, yeni destinasyon çıkarma ve maliyetlendirme.Soru / önerileriniz.

Eğitmen : Cüneyt SADIÇ  - Seyahat acentası sahibi, öğretim üyesi.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ek: TÜRSAB AKADEMİ EĞİTİM BAŞVURU FORMU