TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor / Biletleme Eğitimi / Bursa

Amadeus, havacılık ve biletlemeye dair geniş bir yelpazeye sahip olan uluslararası bir biletleme sistemidir. Rezervasyon ve biletlemenin yanı sıra havayollarının ikili kodları, ülkelerdeki havalimanları, uçuşların sınıf kontenjanları ve bunun gibi bilgilere de erişebileceğiniz bu sistem, kolay hatırlanabilir kodlarıyla da kullanıcı dostu olmuştur.

TÜRSAB Akademi olarak, geçtiğimiz aylarda Gaziantep, İzmir, İstanbul, Ankara ve Adana’da düzenlenen “Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma” ile “Kolay Bilet” eğitimlerimizi şimdi de Bursa’da düzenliyoruz.

Temel Düzey

  1. KOLAY BİLET
  2. AMADEUS SİSTEMİ (Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma)


Konulu eğitimlerimiz 24 - 27 Aralık 2018 tarihleri arasında Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu’nda yapılacaktır.

Eğitimin bitiminde yapılacak sınavda başarılı olanlara TÜRSAB AKADEMİ ve AMADEUS tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Biletleme eğitimimizin kontenjanı 10 kişiyle sınırlıdır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak guneymarmara.btk@tursab.org.tr adresine gönderilmesi rica olunur. 

Başvuru formu için tıklayınız

Eğitim Yeri:Kükürtlü Mah. Belde Cad. Başaran Sok. Yeşil Deniz Apt. No:8
Çekirge – BURSA

Eğitim Saati: 10:00 – 17:00

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor / Biletleme Eğitimi / Bursa

İçerik ile ilgili dosyalar