TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/18 Nisan 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-   THY QUICKRES BİLET SİSTEMİ

Konulu eğitimimizi 18 Nisan 2017 Salı günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Eğitime BYK ofislerimizden video konferans sistemiyle katılım sağlanacaktır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri:TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş

Eğitim Tarihi:18.04.2017- Salı 09.30-12.30

1.      EĞİTİM: Acente Quickres Sistemi Eğitimi.

Konular: Quickres Sistem erişimi, Quickres fonksiyon setleri, Ayarlar (kişisel, printer, yapılandırma, kullanıcı kayıtları), Yeni menü yapısı, PNR oluşturma, Biletleme işlemleri, Miles & smiles işlemleri, Ücret işlemleri, Kullanıcıya bilgi sağlayan diğer fonksiyonlar, Soru-Cevap

Saat Aralığı:09:30-12:30

Eğitim Birimi: THY A.O. Yolcu Hizmetleri Sistem Yönetimi Müdürü

Eğitmen/ler: Ayşegül ÖZDEMİR- Alameddin Ertok 

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/18 Nisan 2017

İçerik ile ilgili dosyalar