TÜRSAB ve English Central ve İşbirliği ile Hazırlanan Online İngilizce Eğitimi

Türsab Akademi ve Epka Komitesi işbirliği ile Türsab çalışanları ve üye seyahat acentalarımıza yönelik olarak yabancı dil eğitimi ( İngilizce ) protokolümüz English Central ile  imzalanmıştır. Online yabancı dil eğitim sistemine bağlanmak isteyen üyelerimiz veya çalışanlarımız için üyelik kdv dahil fiyatı, 12 aylık 312 TL, 3 aylık 132 TL’dir.

Üye olmak isteyenler  http://tr.englishcentral.com/partner/tursab  bağlantısı üzerinden TÜRSAB özel sayfasına ulaşarak kayıtlarını yaptırarak sistemi kullanmaya başlayabilirler.

Kısa eğitim bilgisi :

10,000'den fazla video dersi ile birlikte, Turizm İngilizcesine ve Sektörel Bazda İngilizce konularına yönelik eğitimlerin ve içeriklerin de aralarında bulunduğu 200'den fazla kursa erişim sağlayabilirsiniz..

Size özel eğitmenlerden 1’e 1 ÖzelDers! alarak, canlı konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Web ve Mobil (iOS ve Android) erişimi ile EnglishCentral’da limitsiz izleme, kelime çalışması ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Başlarken;

1. İsminizi, E-postanızı, belirleyeceğiniz giriş şifrenizi ve acenta kodunuzu yazarak hesabınızı oluşturunuz.

2. Giriş yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz ödeme sayfasında kredi kartınızı kullanarak ilgili ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınıza dair e-posta gelen kutunuza düşmedi ise “spam-junk” kutunuzu kontrol ediniz.

Banka havalesi ile ödeme yapmak isterseniz ilgili abonelik ücretini aşağıda bulabileceğiniz hesap numarasına transfer edebilirsiniz 

Hesap Adı: EnglishCentral Eğitim Tek. Ltd. Şti 
Yapı Kredi Bankası Ankara Ticari Şube 
IBAN TR06 0006 7010 0000 0048 6506 31 

3. Ödeme sonrasında eğitim içeriklerinin bulunduğu sayfaya yönlendirileceksiniz.

4. İlk olarak alacağınız seviye testi sonrasında, tamamladığınız her 10 video dersi için bir adet Özel Ders! Planlayabilirsiniz.

5.Sorularınız için bizlere http://tr.englishcentral.com/support ya da destek@englishcentral.com adreslerinden 7/24, 0312 240 50 45 veya 0533 390 80 28 nolu numaralardan ise TSİ mesai saatleri içinde telefonla ulaşarak destek alabilirsiniz.

  • TÜRSAB ve English Central ve İşbirliği ile Hazırlanan Online İngilizce Eğitimi