TÜRSAB SİZİN İÇİN VAR

TÜRSAB Türkiye’de turizmin vizyonunu belirlemek için var!

Kurulduğumuz 1972 yılından beri bu güzel ülkenin her bir şehrini, hatta her bir kasabasını tanıyor ve hepsinin nasıl öne çıkabileceğini belirlemek için çalışıyoruz. Hasankeyf’in MÖ 10000 yılına dayanan tarihinin bugün nasıl değerlendirilebileceğini; Romalıların inşa ettiği Aspendos’un bugün bir İtalyan için ne ifade ettiğini iyi biliyoruz. Daha önce Türkiye’yi ziyaret etmiş bir Almanın veya bir Rusun, kendi ülkesindeyken Ayasofya’ya ne derece özlem duyduğunun farkındayız. Bu ülkenin sahip olduğu deniz ve sahillerin güzelliğinin; iklimin bu güzel sahillere kattığı değerin ne derece büyük olduğunun bilincindeyiz. Ve bu değerleri geliştirmek adına da sürekli çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesindeki değerlerin, başka hangi özellikleriyle öne çıkabileceği konusunda vizyon sahibiyiz. Ve bu vizyonu tam 43 senedir acentalarımız ve ziyaretçilerimiz için hep canlı tutuyoruz.

 

TÜRSAB şikayetlerinizi değerlendirmek için var!

Üye acentalarımızın ihtiyaçlarını, isteklerini ve öngörülerini her zaman değerli bulduk. Sektörde kendilerini kanıtlama, ortak değerlere sahip çıkma amaçlarına sahip tüm acentalarımız için her gün araştırmalar yaptık, dinledik, çözümler ürettik. 43 senedir, üye acentalarımız için on binlerce şikayet değerlendirdik. Bu şikayetlerin ise yüzde doksanında acentalarımızın lehine sonuçlar aldık. Bugüne kadar sektörün gelişimine zarar veren, ülke turizmini baltalayan ve ziyaretçilerin yara almasına sebep olan tam 836 kaçak acentayı tespit ettik. Sizin için şikayetlerinizi değerlendirme çalışmamıza aralık vermeden devam ediyoruz.

 

Yanınızda olmayı seviyoruz!

Sektörün değişimine öncülük etmeyi ve yeni trendleri anlatmayı her zaman görev edindik. Bu trendleri acentaların müşteri memnuniyeti sağlamalarında kullanmaları için danışmanlık vermek hep bizim işimizdi. Turizmin gelişmesi için konsept tatillerin önünü açtık. İçeriği güçlü konsept tatil paketlerin oluşturulmasında danışmanlık vermek; bu paketler sayesinde acentaların yerele olan özgüvenin tazelenmesini sağlamak ve turizmde bir hareket alanı yaratmak için yanınızdayız. Bu işleri yapmak bizim asli görevimiz ve biz sizin yanınızda olmayı seviyoruz.

 

TÜRSAB olarak, işte bu yüzden varız...