TÜRSAB SİZİN İÇİN VAR

TÜRSAB, turizmde sigorta bilincini yaygınlaştırmak için var!

Bu amaçla 2013 yılında kurduğumuz Turins Sigorta şirketinin acentaların güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olarak varlığını sürdürmesini hedefliyoruz.

Sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmaya yönelik çalışan şirketimiz reasürans işlemlerini Milli Reasürans ile gerçekleştiriyor ve seyahat, kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, dask ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteriyor.

Turins Sigorta’nın acenta ve müşterilerine kaliteli hizmet vermesi, belli ürünlerde ilk akla gelen şirketlerden biri olması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışmalarımız kapsamında piyasada oluşan trendleri göz önünde bulundurarak, satış kanallarımızdan gelen öneriler çerçevesinde, bireysel ihtiyaçlara yönelik yeni ürün planlamaları yapıyoruz. Sigortalıları ilgilendiren ve çağımızın ihtiyaçları doğrultusunda ürünler çıkarmak için teknolojik değişiklikleri yakından takip ediyor ve AR-GE faaliyetlerine yatırım yapıyoruz.