Anadolu Jet Acente Teşviği Duyurusu

Anadolu Jet’ten gelen UYG-121 no’lu ‘’Acente Teşviği’’ ile ilgili duyuru aşağıda aynen aktarılmaktadır. Ankara - Kocaeli – Ankara seferlerimizin sunduğu avantajlardan daha fazla yolcunun faydalanabilmesi için, yurt içi bilet satış acentelerimizin bu seferlere yapacağı satışlar için satış teşvik uygulaması başlatılmıştır. Söz konusu doğrudan nakit satış teşvikinin uygulama esasları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

1-    Teşvik tüm Türk Hava Yolları kayıtlı acenteleri için geçerli olacaktır.

2-    Teşvik primi sadece Ankara (ESB) – Kocaeli (KCO) v.v. seferlerini içeren biletler verilecektir.

3-    Bilet başına 15.00 TRY prim verilecektir.

4-    Teşvikten, her takvim ayı ve Ankara (ESB) – Kocaeli (KCO) v.v. seferleri için, bir önceki takvim ayındaki satışlarının en az %50’sini gerçekleştiren ve ilgili ayda en az 10 bilet satışı yapan acenteler faydalanabilecektir.

5-    Biletler, biletleme tarihinden bağımsız olarak, bilet içindeki ilk Ankara (ESB)- Kocaeli (KCO) v.v. uçuşunun gerçekleştiği ayın satışı olarak değerlendirilecektir.

6-    Prim bilet içindeki ilk Ankara (ESB)- Kocaeli (KCO) v.v. uçuşunun gerçekleşmesi durumunda ödenecektir.

7-    Teşvik 2 Aralık 2013 tarihinden sonra yapılan biletlemeleri kapsamaktadır.

8-    Teşvik uygulaması 02 Aralık 2013 itibariyle başlayıp, 28 Şubat 2014 tarihinde sona erecektir. 23 Ocak 2014 ( dahil ) ve 11 Şubat 2014 ( dahil ) arasındaki uçuşlar için yapılan biletlemeler teşvik kapsamı dışındadır.

9-    Her ay sonunda, ilgili ayda teşvik kapsamına giren biletler belirlenecek ve ödenecek olan prim miktarları ile ödeme şekli tarafınıza bildirilecektir.