Finansbank’ın Turizm Sektör Kampanyası

Finansbank’tan gönderilen kampanya detayları aşağıda aynen aktarılmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CardFinans’a özel 30 Haziran’a kadar Finansbank POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri 3-6 taksit aralığındaki alışverişlere CardFinans kredi kartlarına özel +3 Taksit fırsatı!

Değerli İş Ortağımız;

21 Mayıs – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında  Turizm sektöründe aşağıda detayları bulunan (+) taksit kampanyamız düzenlenmektedir.

Bu kampanyaya dahil Finansbank Üye İşyeri olarak;  

 •  Gerçekleştireceğimiz iletişim çalışmaları ile hem bankamız müşterilerine; hem de diğer müşterilere ulaşarak iş yerlerinize yönlendirilmesini sağlayabilir,
 • Kampanyaya dair bankamız tarafından sağlanacak pazarlama gücünden faydalanabilir,
 • Satış hacminizi arttırabilir,
 • Bankamız ürünleri vasıtasıyla müşterilere özel fırsatlar sunarak rakiplerinizden ayrışabilir ve İlk önce sizleri tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz; kampanya detaylarını ve özel kampanya oranlarını aşağıda bulabilirsiniz:

 

İçerik: Finansbank POS’larından yapılacak Fix Card’lar hariç 100 TL ve üzeri 3-6 taksit aralığındaki alışverişlere +3 taksit fırsatı

 

 • Isıtma-soğutma sektörü üye iş yerlerinde Finansbank kredi kartları ile 3-6 arası taksitlerde 100 TL ve üzeri harcamalarında +3 TAKSİT fırsatına sahip olacaktır. Kampanyadan yalnızca kampanyaya dahil FİX Card’lar yararlanacaktır. Kampanya paketine dahil olmayan Fix cardlar + taksit alamayacaktır.
 •  (+) taksit fırsatlarından yararlanılabilmesi için işlemin Finansbank POS’undan geçmiş olması gerekmektedir.
 • + 3 taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit sayısı üzerine eklenecektir.
 •  (+) taksit maliyeti Finansbank tarafından karşılanmaktadır.
 • İşlemin kampanyaya dahil olabilmesi için Finansbank POS ekranında seçeneklerin başındaki 1, 2 ve ekranda varsa 3 tuşlarına basılarak işlem yapılması gerekmektedir. GİRİŞ ve İPTAL tuşları ile seçim yapılamamaktadır. Hatalı seçim yapıldığında kolaylıkla işlemin iptali gerçekleştirilerek satış işlemi istenilen seçimlerle tekrar yapılabilecektir.
 • Kampanyadan yalnızca kampanyaya dahil FİX Card’lar yararlanacak olup kampanya paketine dahil olmayan Fix cardlar + taksit alamayacaktır.
 • CardFinans Nakit ve ticari banka kartları ile yapılan işlemler ve ParaPuan kullanımları kampanyalara dahil değildir.
 • Kampanya ETS TUR, JOLLY TUR, THY ve TATİL.COM hariç tüm üye markalarımızda geçerlidir.

ÖNEMLİ NOT: Kampanyalara dahil olmak için şubelerimizden POS’ların tanımlı olduğu kategori kodları (sektör kodları) kontrol edilebilir. Aşağıdaki kategori kodları ısıtma - soğutma sektörüne ait kodlarımız olup, bu kodlardan herhangi birine tanımlı olunması (+) taksit kampanyasından faydalanılması için yeterli olacaktır.

4722- 7011

Kampanyamızın bol ciro getirmesini diler, bilgilerinize sunarız.

Finansbank A.Ş.

Ödeme Sistemleri Üye Marka İlişkileri Yönetimi