Yapı Kredi Bankası Turizm Sektör Kampanyası

Yapı Kredi Bankasından Birliğimize iletilen yazıda; World Üye İşyeri olan seyahat acentaları ve otellere yönelik kurguladıkları  100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde  Joker Vadaa üzerinden +4 taksit ve 4 ay ekstre ertelemekampanyası uygulanacağı bildirilmektedir.

Yapı Kredi Bankasından gönderilen kampanya detayları aşağıda aynen aktarılmaktadır.

Kampanya Dönemi     : 

 

  • World ile yapılacak  100TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +4  taksit ve 4 ay ekstre erteleme uygulaması 12-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

Kampanya İçeriği       :

 

  • Kampanyadan yararlanılması için 12-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Worldcard  ile World Üye İşyeri olan  seyahat acentalarında 100 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapılması gerekmektedir.

 

 Kampanya Maliyeti   :  Kampanyada  yapılacak olan +4 taksit ve 4 ay ekstre erteleme maliyeti tamamen bankamıza ait olacaktır.

 

      Kampanya işleyişi ve iş akışı:

 

  • Üye işyerleri  kullanılan standart taksit sayısını  POS ’lara girmeye devam edilecektir 

 

  • +4  taksit uygulaması, isteyen kart hamilleri için POS üzerinden Joker Vadaa Menüsünden EK TAKSİT seçilerek uygulanacaktır. +4  taksit ve 4 ay ekstre erteleme uygulaması isteyen kart hamilleri için POS üzerinden Joker Vadaa Menüsünden TAKSİT ATLATMA seçilerek uygulanacaktır.

 

  • Kampanya uygulamalarını öncelikle pos terminalleriniz üzerinde kontrol edip joker vadaa menüsü üzerinden ek taksit veya taksit atlatma  seçeneğinin olup olmadığını kontrol edip tanımlamaların eksik olduğu  terminal varsa tarafımıza bildirilmesini önemle rica ederiz.

 

  • Joker vadaa menüsü üzerinden satış elemanlarınız tarafından EK TAKSİT veya TAKSİT ATLATMA seçilmemesi halinde kart hamili +4 taksit veya +4 taksit ve 4 ay ekstre erteleme imkanından faydalanamayacaktır.

 

  • Sanal pos üzerinden kampanyanın çalışabilmesi için öncelikle Joker Vadaa alt yapısının sanal posa entegre edilmiş olması gerekmektedir. Joker vadaa uygulamasının entegre edilmesi için posnet yönetici ekranlarında  dokümanlar adımından yükleme yapılabilir; ayrıca posnetsupport@yapikredi.com.tr  tüzel koduna mail atarak da destek alınabilir. Bu uygulamanın yüklenmemesi halinde banka tarafından hiçbir şekilde geriye dönük +3  taksit ve 4 ay ekstre erteleme uygulaması yapılamayacaktır.

 

  • Satış görevlilerinizin tarafından müşterilerinize kampanya bilgisinin verilmesi,  size ek maliyet yaratmadan satışlarınızı artıracağı için çok önemlidir. 

 

  • Bu kampanya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Albaraka, Anadolu,TEB ve Vakıfbank  Worldcard’lar için geçerli olacaktır.