Yapı Kredi Bankası Turizm Sektör Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’ndan Birliğimize iletilen Turizm Sektör Kampanyası  aşağıda detaylarıyla aynen aktarılmaktadır.

World Üye İşyeri olan seyahat acentaları ve otellere yönelik kurguladığımız  100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde  Joker Vadaa üzerinden +3 taksit kampanyamızı  bilgilerinize sunarız.

Kampanya Dönemi     :

 

  • World ile yapılacak  100TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +3 taksit uygulaması 1-31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır. BDDK’nın 27.11.2013 tarih ve 2013/33 sayılı “Banka kartları ve kredi kartları hakkında yönetmelikte değişiklik yapılmasına ilişkin yönetmelik taslağı”nın Aralık ayı içerinde hayata geçmesi durumunda, Bankanın uygulamakta olduğu artı taksit ugulaması değişebilir ya da sona erebilir. Bu gibi bir uygulama değişikliğinde gidilmesi dumunda ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

 

Kampanya İçeriği       :

  •  Kampanyadan yararlanılması için 1-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Worldcard  ile World Üye İşyeri olan  seyahat acentalarında 100 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapılması gerekmektedir.

 Kampanya Maliyeti   :Kampanyada  yapılacak olan +3 taksit maliyeti tamamen bankamıza ait olacaktır.

 

Kampanya Duyurumu :Kampanyanın duyurumu bankanın iç duyurum kanallarında (SMS, e-mail, newsletter, e-newsletter,worldcard.com.tr, vs ) yapılacaktır.

 

Kampanya işleyişi ve iş akışı:

 

  • Üye işyerleri  kullanılan standart taksit sayısını  POS ’lara girmeye devam edilecektir 
  •  +3  taksit uygulaması, isteyen kart hamilleri için POS üzerinden Joker Vadaa Menüsünden EK TAKSİT seçilerek uygulanacaktır.
  • Kampanya uygulamalarını öncelikle pos terminalleriniz üzerinde kontrol edip joker vadaa menüsü üzerinden ek taksit seçeneğinin olup olmadığını kontrol edip tanımlamaların eksik olduğu  terminal varsa tarafımıza bildirilmesini önemle rica ederiz.
  • Joker vadaa menüsü üzerinden satış elemanlarınız tarafından EK TAKSİT seçilmemesi halinde kart hamili +3 taksit imkanından faydalanamayacaktır.
  • Sanal pos üzerinden kampanyanın çalışabilmesi için öncelikle Joker Vadaa alt yapısının sanal posa entegre edilmiş olması gerekmektedir. Joker vadaa uygulamasının entegre edilmesi için posnet yönetici ekranlarında  dokümanlar adımından yükleme yapılabilir; ayrıca posnetsupport@yapikredi.com.tr  tüzel koduna mail atarak da destek alınabilir. Bu uygulamanın yüklenmemesi halinde banka tarafından hiçbir şekilde geriye dönük +3 taksit uygulaması yapılamayacaktır.
  • Satış görevlilerinizin tarafından müşterilerinize kampanya bilgisinin verilmesi,  size ek maliyet yaratmadan satışlarınızı artıracağı için çok önemlidir. 
  • Bu kampanya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Anadolu,TEB ve Vakıfbank  Worldcard’lar için geçerli olacaktır