15 Mayıs 2017

TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 01 Haziran 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA AV TURİZMİ FAALİYETLERİ VE TÜRKİYE’DEKİ İŞLEYİŞİ

Konulu eğitimimizi 01 Haziran 2017 Perşembe günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

TÜRSAB Genel Merkezi’mizin eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Ayrıca BYK ofislerimizden eğitime katılım sağlanmaktadır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

“TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA AV TURİZMİ FAALİYETLERİ VE TÜRKİYE’DEKİ İŞLEYİŞİ” konulu eğitimimiz 01 Haziran 2017 Perşembe 14.00-17.00 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Toplantı Salonu’nda ve video konferans ile tüm BYK ofislerimizde aynı zamanda yapılacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri:TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş ve tüm BYK ofisleri

Eğitim Tarihi:01.06.2017- Perşembe 14.00-17.00

1-EĞİTİM: “TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA AV TURİZMİ FAALİYETLERİ VE TÜRKİYE’DEKİ İŞLEYİŞİ” 

Saat Aralığı:14.00-17:00

Eğitmen: Murat AKKOYUNLU – TÜRSAB Av Turizmi Komitesi Başkanı

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 01 Haziran 2017

İçerik ile ilgili dosyalar