19 Haziran 2017

TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor! /03- 06 Temmuz 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

ORTA DÜZEY

1-   AMADEUS, SİSTEM EĞİTİMİ II (AMADEUS FİYATLANDIRMA ve BİLETLENDİRME)

Konulu eğitimimizi 03-06 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapacağız.

AMADEUS, SİSTEM EĞİTİMİ II (AMADEUS FİYATLANDIRMA ve BİLETLENDİRME) eğitimimize AMADEUS SİSTEM I eğitimini başarıyla tamamlayanlar katılabilecektir.

BU eğitimin ücreti, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) 300 TL’dir. Ödemeler, kaydınız onaylandıktan sonra AMADEUS’un belirleyeceği banka hesabına yatırılacaktır.

Eğitimin bitiminde yapılacak sınavda başarılı olanlara TÜRSAB AKADEMİ ve AMADEUS tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

TÜRSAB Genel Merkezi’mizde açılan TÜRSAB AKADEMİ AMADEUS TEKNOLOJI SINIFI’nın kapasitesi 12 kişiyle sınırlıdır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

“AMADEUS, SİSTEM EĞİTİMİ II (AMADEUS FİYATLANDIRMA ve BİLETLENDİRME)” konulu eğitimimiz 03-06 Temmuz 2017 tarihleri arasında 09.30-17.30 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez TÜRSAB AKADEMİ AMADEUS TEKNOLOJI SINIFI’nda  yapılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.                                

 

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor! /03- 06 Temmuz 2017

İçerik ile ilgili dosyalar