27 Ekim 2016

İstanbul 2016 PPP Zirvesi, 5 Kasım 2016- Swissotel İstanbul

DEİK PPP Komitesi, son yıllarda Türkiye’nin PPP alanında elde ettiği bilgi ve tecrübelerini ihraç etmek ve İstanbul’u PPP alanında bir çekim merkezi haline getirmek amacına yönelik olarak, bu alanda faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası iş dünyası ve kamu kesimi paydaşlarını bir araya getirecek olan 2. İstanbul PPP Zirvesi, 05 Kasım 2016 Cumartesi günü,  Swissotel’de gerçekleşecektir.

Anılan zirveye, 30 farklı ülkeden kamu ve özel sektörde karar vericilere ilave birçok PPP yöneticileri de katılmaktadır. Zirve kapsamında,  Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda DEİK tarafından düzenlenen PPP eğitim programına katılan davetli ülkelerin bürokratları ülkelerindeki fırsatları aktaracakları  B2B etkinlikleri planlanmaktadır. 

DEİK - Borsa İstanbul işbirliğinde ve Dünya Bankası – IFC – İslam Kalkınma Bankası katkılarıyla gerçekleşecek zirveye davetli ülkeler; Azerbaycan, Bosna Hersek, Etiyopya, Fas, Gabon, Irak, Kazakistan, Kenya, Kosova, Kuveyt, Mısır, Mozambik, Nijerya, Portekiz, Romanya, Senegal, Suudi Arabistan, Tunus olarak sıralanmaktadır.

Söz konusu zirveye katılmak isteyen üyelerimiz, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnFCxe0Z4VZKf7FW1s6wni5YWlbVDa7K4YYS5wEr0Bdq0ryw/viewform?c=0&w=1 bağlantısından kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.

Bir önceki yılın PPP Zirvesi tanıtım ve sonuç raporuna https://issuu.com/istanbulpppcoe/docs/istanbulpppweek2015-2016-booklet_14 bağlantısından ulaşılabilmektedir.

Ek: Ülke ve Bürokrat Listesi

  • İstanbul 2016 PPP Zirvesi, 5 Kasım 2016- Swissotel İstanbul

İçerik ile ilgili dosyalar