30 Nisan 2015

Slovakya İnovasyon ve Teknoloji Forumu

Deik tarafından Birliğimize iletilen yazıda; Slovakya Başbakanı Robert Fico’nun Türkiye’ye resmi ziyareti vesilesiyle 14 Mayıs 2015 Perşembe günü 12:30-16:00 saatleri arasında TOBB Plaza / İstanbul’da Türkiye-Slovakya İnovasyon ve Teknoloji Forumu düzenleneceği belirtilmiştir. Taslak programı ve Slovak heyet listesi ekte yer almaktadır.


Ziyaret kapsamında ülkemizi ziyaret edecek olan heyette Slovakya’nın önemli enerji (enerji verimliliği), inşaat (mimarlık) ve altyapı, otomotiv ve yan sanayi, elektrikli makine ve cihazlar, mühendislik, metalurji, kimya sanayi, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren firmaları yer almakta olup bu firmalar aynı zamanda inovasyon ve ar-ge yatırımlarıyla da öne çıkmaktadırlar. Slovakya’da Avrupa Birliği Horizon 2020 programı çerçevesinde 2014 ve 2020 yılları arasında 80 milyar Euro ar-ge yatırımı gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizn başvuru formunu doldurarak DEİK Sena Dilek Tuna’ya  katılım teyitlerini bildirmeleri önemle rica olunur.

AYRINTILI  BİLGİ

Dilek Tuna

Telefon: 0212 339 50 36 

Başvuru Formu: http://anket.deik.org.tr/Anket/64

E-mail: dtuna@deik.org.tr

İçerik ile ilgili dosyalar