20 Aralık 2016

Irak, Cezayir, Libya ve Afganistan Vatandaşlarının C1 Vize Başvuruları Hususunda Toplantı

Bildiğiniz üzere, Dışişleri Bakanlığı ve Birliğimiz arasında imzalanan protokol çerçevesinde, 2016 yılı Mayıs ayı itibari ile üye acentalarımız Irak’tan ülkemize gelmekte olan misafirlerinin C1 vizelerine Birliğimiz aracılığı ile başvuru yapabilmektedirler.

Bakanlığımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde; 1 Ocak 2017 tarihi itibari ile Irak Vatandaşlarının yanı sıra Cezayir, Libya ve Afganistan vatandaşlarının C1 vize başvurularının da Birliğimiz aracılığı ile yapılabileceğini bilgilerinize sunarız.

Bu bağlamda hali hazırda devam etmekte olan Irak Vatandaşlarının Türkiye vizesi başvuruları ve 2017 yılı Ocak ayı itibari ile Birliğimiz aracılığı ile başvurulabilecek olan Cezayir, Libya, Afganistan Vatandaşlarına C1 vizesi uygulamaları hususlarında görüşülmek üzere 26 Aralık 2016 tarihinde saat 16:00’da Birliğimiz Genel Merkez Binası Konferans Salonu’nda bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki iletişim bilgilerine katılımlarını mail yolu ile bildirmeleri önemle rica olunur.

LCV

Kurumsal İlişkiler

Özge ÜNAL

ozge.unal@tursab.org.tr

TURSAB GENEL MERKEZ KONFERANS SALONU

26 ARALIK 2016 PAZARTESİ

SAAT : 16:00

  • Irak, Cezayir, Libya ve Afganistan Vatandaşlarının C1 Vize Başvuruları Hususunda Toplantı