29 Haziran 2015

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı 2015 Yılı Kongre Incentive Fuarları

İstanbul  Kongre  ve  Ziyaretçi  Bürosu tarafından Birliğimize iletilen yazı aşağıda  aynen  sunulmaktadır. 

Kongre ve incentive  sektörüne  yönelik  ihtisas  fuarları  olan  IMEX Frankfurt, IMEX Amerika ve EIBTM  Barselona  fuarlarına  katılacak  işletmelerin  belirlenmesi  ve  stantlarda yer verilmesi   işleminin ilgili Müşavirlik / Ataşeliklerin sorumluluğunda Antalya, İzmir  ve  Ankara  Kongre  ve  Ziyaretçi  Büroları ile birlikte İstanbul  Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) tarafından yapılması T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 94097538/401.03.177236 sayı ve 12.09.2014 tarihli yazısı ile tarafımıza bildirilmiştir. 

Söz konusu  fuarlara  katılmak isteyen üyelerimizin ICVB’ye  yazılı  olarak başvurularını ve stant  almak  üzere stant organizasyonu, aktiviteleri, tanıtım , pazarlama  çalışmalarının yürütülmesi amacı ile her fuar için  ayrı olarak belirlenen katkı bedellerini ekte yer alan  ICVB hesabına yatırmalarını ve banka dekontlarını   0212   522   01  01 numaralı faksa  göndermelerini  önemle rica ediyoruz. 

Bir standın birden fazla kuruluş tarafından paylaşılmak istenmesi durumunda her bir ek kuruluş için alınacak katkı bedelleri de ekte yer almaktadır.  Bir stantta en fazla iki kuruluş yer alabilmektedir. 

Stant  sayısından  fazla  talep gelmesi durumunda gönderilen banka havale dekontların tarihlerine göre katılım önceliği sağlanacaktır. Stantların konfirme edilebilmesi için stant katkı payının tamamını  ICVB  hesabına yatırılmış olması gerekmektedir. Bunun dışında sözlü yada yazılı stant  başvurusu kabul edilmeyecek ve stant rezarvasyonu kesinlikle yapılmayacaktır. 

Katılımcılar yaka kartı, fuar  kataloğu, randevu  ajandası, stant  için görsel  malzeme  üretimi ve benzeri gibi fuar hizmetlerinden yararlanmak üzere ICVB tarafından talep edilen  dökümanları, belirtilen süre içerisinde ICVB’ye ulaştırmak ile yükümlüdürler. 

Stant katkı bedelini ödedikten sonra ICVB ve ilgili Kültür ve Tanıtma Müşavirliği / Ateşeliği tarafından, standa dair tüm çalışmalar yurt dışından bir firma ile gerçekleştirildiğinden  fuar  tarihine iki hafta  veya daha az bir süre kala fuara katılımdan vazgeçilmesi halinde “ no-show” uygulanacaktır. 

Detaylı bilgi için aşağıdaki irtibat bilgileriyle direkt olarak iletişime geçmeniz önemle rica olunur. 

Ek: 2015 yılı kongre ve İncentive fuarları katkı bedeli tablosu. 

Detaylı Bilgi

Ayla Bilgiç

Telefon: 0212 522 55 55

Faks: 0212 522 01 01

E-mail: ayla@icvb.org 

Web: www.icvb.org

 

 

 

İçerik ile ilgili dosyalar