https://www.tursab.org.tr/tr/tursabdan-haberler/kurumsal-haberler/onemli-duyuru-nijeryada-turkiye-tanitim-etkinligi-ve-b2b-workshop-lagos_15672.html
Önemli Duyuru ! / Nijerya’da Türkiye Tanıtım Etkinliği ve B2b Workshop/ Lagos

TÜRSAB ve THY ile İşbirliğinde Nijerya’da düzenlenecek olan Tanıtım Etkinliği ve B2B Workshop

07 Şubat 2017 tarihinde Nijerya’nın Lagos şehrinde TÜRSAB ve THY işbirliğinde Lagos ve Abuja şehirlerinden acentaların katılımlarıyla Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Nijerya’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin Lagos’a ulaşımlar için THY tarafından belirlenmiş özel ücretler ve ilgili irtibat kişileri aşağıda yer almaktadır.

Söz konusu etkinlik mekanı, konaklamalar için özel otel ücreti, taslak programı veNijerya tarafından katılımcı acentaların listesi bilahare duyurulacaktır.

İlgili etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan mail adreslerine katılım teyitlerini ve uçak rezervasyon detaylarını 20 Ocak 2016 tarihine kadar iletmeleri önemle rica olunur. (Uçak biletleri için rezervasyonlar katılımcıların kendileri tarafından organize edilecek olup, bu tarihten sonra aynı fiyat geçerli olmayacaktır.)

Uçuş Detayları:

TK625  MO 06FEB  ISTLOS   1550 2115

TK626  TU   07FEB  LOSIST   2245 0720*

Vergiler dahil Kişi başı bu etkinliğe özel indirimli ücret: 283.00 USD. dır.

Opsiyon:  20 Ocak 2017

Bu ücretler yalnızca yukarıdaki tarihler arasında geçerlidir. Kısıtlı kontejan bulunmaktadır.

 • Biletleme günü Merkez Bankası kuru üzerinden bilet fiyatları TL’ye çevrilecektir. (Biletlerin kesileceği tarihteki kur üzerinden hesaplanacaktır.)
 • Biletlerde Upgrade kesinlikle yapılamamaktadır.
 • Biletlerden mil işletilememektedir.   
 • ÖNEMLİ NOT:  İstanbul dışından katılan acentalarımızın katılacaklarını önceden THY’ye bildirmeleri önem arz etmektedir.
 • Tarih ve parkurlar fix olup değişikliğe açık değildir.
 • Acentalarımızın Türk Hava Yolları’na bildireceği isim ve soyad, pasaporttaki şekliyle aynı olmalıdır. 
 • Ödeme dekontunun acenta adı ve katılımcı adı belirtilerek THY Harbiye Ofisi  (HARBIYEFT@THY.COM)’a e-mail yoluyla iletilmesi rica olunur.
 • Katılımcı sayısı 5 kişinin altında kalması halinde indirim uygulanmayacaktır.
 • Biletleme yapıldıktan sonra iade işlemi yapılamamaktadır.
 • İndirimli bilet uygulaması başvuru yapacak ilk 20 kişi için geçerli olacaktır. Kontenjanda her bir acenteden bir katılımcı olması tercihimizdir.
 • Son biletleme opsiyonu 20.01.2017
 • Biletleme yapıldıktan sonra etkinlik tarihleri arasında sadece değişiklik yapılabilir sonrasında kesinlikle değişikliğe izin verilmemektedir.

Rezervasyon ve Biletleme İçin:

THY Harbiye Ofisi – İstanbul

E-mail: HARBIYEFT@THY.COM

VİZELER: Nijerya, Türk Vatandaşlarına Vize uygulamakta olup, söz konusu ziyarete  katılacak kişilerin pasaportlarının en az 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. İsteyen katılımcılarımıza TÜRSAB ve THY’den etkinlik ile ilgili vize yazısı temin edilecektir.

Nijerya Vizeleri’ne Ankara Nijerya Büyükelçiliği aracılığı ile başvurulacak olup aşağıdaki linkten detaylı bilgiye ulaşılabilmektedir.

http://www.embassynigeriaturkey.com/

AŞILAR:  Nijerya’ya seyahat etmeden 10 gün önce yapılması gereken zorunlu ve tercihi aşılar bulunmakta olup detaylar için aşağıdaki linkin incelenmesi önemle rica olunur.

http://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/SaglikBilgisi/WAN

*** Katılımcılarımızın, uçak ve otel rezervasyonlarını münferit yapsalar dahi, B2B masalarının eksiksiz organize edilmesi için TÜRSAB’a da mutlaka LCV vermeleri rica olunur.

LCV ve Detaylı Bilgi

Özge ÜNAL

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler

Tel: 0212 259 84 04/ 181

E-mail: ozge.unal@tursab.org.tr