TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/ 26 Eylül 2017

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-    SABRE- GDS ÜRÜN SİSTEM TANITIMI

Konulu eğitimimizi 26 Eylül 2017 Salı günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acentası sahibi / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden seyahat acentası sahibi / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

 “SABRE – GDS ÜRÜN SİSTEM TANITIMI” eğitimimiz 26 Eylül 2017 Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.

1.    EĞİTİM: SABRE Bilet Sistemi Eğitimi.

Konular: Sabre tanıtımı, Sabre Red App ekranı, Scriptler, PNR oluşturma, ücret görüntüleme, PNR fiyatlandırma, biletleme girişleri, elektronik bilet görüntüleme girişleri, void/satış raporu, otomatik reissue işlemleri, refund-iade işlemleri, queue işlemleri, grup rezervasyon prosedürü, soru-cevap ve öneriler.

  • Saat Aralığı:10:00-12:00
  • Eğitmen: Banu ALTUNSOY – Tevfik SEÇİLMİŞ

 

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ek:TÜRSAB Akademi Eğitim Başvuru Formu