TÜRSAB ROTA

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

TÜRSAB, Türkiye seyahat endüstrisine yeni bir soluk getirecek olan ülke ekonomisine önemli katkı sağlayacak “Turizmin Yeni Rotası” TÜRSAB Rota projesini hayata geçirmiştir.

TÜRSAB ROTA, Dünyamızın son derece hızlı bir dönüşümden geçtiği bu dönemde, dijital çağa ve akla uygun yatırımlarla turizm sektörünün canlanmasına ve Seyahat Acentalarının gelişiminde önemli rol oynayacaktır.

TÜRSAB ROTA projesi ile sektörümüzün uzun yıllardır hayalini kurduğu ve iç turizm açısından son derece önemli olan dev dijital dönüşüm başlatılmıştır.

TÜRSAB ailesinin altı aylık çalışması sonucu milli ve yerel anlayış ilkesiyle ortaya çıkan, TÜRSAB ROTA projesi ile değişen ve gelişen dünyada ülkemizin ve sektörümüzün menfaatlerini geliştirmeyi hedefledik.

TÜRSAB, Dünyada bir benzeri olmayan bu dijital dönüşüm projesiyle iç turizm dinamiklerini canlandırmak açısından çok önemli bir adım atılmış bulunmaktadır. Turizmin 12 aya ve ülke geneline yayılması ilkemizin bir neticesi olarak ortaya çıkan TÜRSAB ROTA Projesi, hem üyemiz Seyahat Acentalarının kendi aralarındaki iş birliği olanaklarını arttıracak hem de tüketicilere Acentalarımız aracılığıyla yepyeni turizm rotaları sunacaktır.

Tüm Seyahat Acentalarımıza ücretsiz olarak açık olan TÜRSAB ROTA ile bu platforma dahil olan üyemiz, tek tıkla binlerce Acentanın tur paketine ulaşabildiği gibi kendi ürünlerini de bu platforma kolayca yükleyebilecektir.

Türkiye geneline bulunan Bölge Temsil Kurullarımız aracılığıyla Seyahat Acentalarımızın sistemi kolayca kullanabilmesini sağlanmak amacıyla üyelerimize eğitimler verilecektir.

TÜRSAB olarak, Seyahat Acentalığı mesleğine kâr amacı gütmeksizin katkı sağlamak asli görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsamda TÜRSAB ROTA projesinin temelleri; ülke turizmine 12 ay boyunca, 81 ilimizin her köşesine farklı turizm ürünlerini en iyi hizmet kalitesi ile sunmak anlayışıyla atılmıştır.

Türkiye’miz; Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a kadar dört bir yanındaki tarihi, kültürel ve doğal turizm değerleri ile eşi benzeri olmayan bir potansiyele sahiptir. Bu topraklar, Anadolu’nun cömertliği ve misafirperverliği ile taçlandırıldığı zaman, daha da özgün bir destinasyona dönüşür. Bu zenginliği Acentalarımız aracılığıyla halkımızın hizmetine sunmak, en iyi şekilde anlatmak ve yaşatmak biz Seyahat Acentalarının asli görevlerinden biridir.

TÜRSAB ROTA, TÜRSAB aile üyelerinin birbiriyle olan bağlarını güçlendirirken, seyahat severlere de kültür turizminden yat turizmine, sağlık turizminden doğa turizmine, gastronomi turizminden kış turizmine kadar ülkemizdeki tüm turizm türlerinde en iyi hizmeti sunma fırsatını tanımaktadır.

TÜRSAB ROTA, yerel ve kültürel değerlerimize, doğal güzelliklerimize vurgu yaparak, Seyahat Acentalarımızı her bütçeye uygun farklı turizm ürünlerini sunmaları noktasında buluşturmayı hedefliyor. Bölgesel Acentaların birer tur operatörüne dönüştürülmesine destek olarak bölgesel kalkınmaya destek olmak, uzak yakın demeden TÜRSAB ailesindeki her ferdin birbirleriyle olan ilişkilerini güçlendirmek asıl amacımızdır.

TÜRSAB Rota projesi, bir yandan vatandaşlarımızın seyahatlerini Seyahat Acentaları aracılığı ile gerçekleştirmesini teşvik ederken diğer yandan esnafımızın canlanmasına ve bölgesel iş hacminin artmasına destek olarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

 

TÜRSAB Rota Tanıtım Filmi

 

TÜRSAB Rota Entegrasyon

 

TÜRSAB GÜVENCESİYLE YENİ BİR İŞ MODELİ

Üyelerimizi ve dolayısıyla seyahat severleri, TÜRSAB güvencesiyle yeni bir iş modeliyle tanıştırıyoruz.

ONLINE B2B TURİZM PLATFORMU

Online B2B turizm platformu TÜRSAB ROTA; Türkiye’de iç turizmi canlandıracak, ülkemizin saklı kalmış güzelliklerinin yer aldığı yeni rotalar geliştirecek ve üye Acentalarımız arasındaki bağları güçlendirecektir.

TÜRSAB’DAN DİJİTAL HAMLE

Dijital dönüşüm çağında, gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için son derece başarılı çalışmalara imza atan TÜRSAB’ın projesi TÜRSAB ROTA, sektöre yeni bir soluk kazandıracaktır.

İÇ TURİZM DİNAMİKLERİNİ CANLANDIRAN HAMLE

Turizmde kayıt dışı ekonomiyi bitirecek olan bu dijital hamle; iç turizm dinamiklerini canlandıracaktır.

TURİZMİ YILIN 12 AYINA VE ÜLKE GENELİNE YAYACAĞIZ

Turizmin yılın 12 ayına ve ülke geneline yayılması amacıyla tasarlanan TÜRSAB ROTA ile yerel turizmi geliştireceğiz, bölge ekonomisine katkı sağlayacağız.

TÜRSAB ROTA ÜYELERİMİZİN İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK

Bu platform, Türkiye’nin dört bir köşesinde birbirinden habersiz çalışan Seyahat Acentalarımızın karşılıklı ilişkilerini güçlendirecektir.

TÜM ACENTALARIMIZ ÜYE OLABİLECEK

TÜRSAB Rota platformu; büyük, küçük demeden, tüm acentalarımızı kapsayacak.

BÖLGE TEMSİL KURULLARI ARACILIĞIYLA ÜYELERİMİZE EĞİTİM

Acentelerimizi sistem hakkında bilgilendirmek, sistemin doğru, hızlı ve güvenli çalışmasını sağlayabilmek için konusunda uzman kadromuz, Acentalarımıza eğitimler verecektir.

TÜRSAB ROTA TURİZM SEKTÖRÜNDE HAKSIZ REKABETİN ÖNÜNE GEÇMEYİ HEDEFLİYOR

TÜRSAB ROTA; asli görevi kaçak Acenta faaliyetlerine karşı mücadele ederek haksız rekabeti önlemek ve turizm sektörü ile Seyahat Acentalığı mesleğine kâr amacı gütmeksizin katkı sağlamak olan TÜRSAB tarafından tasarlanmıştır.

TÜRSAB ROTA YEREL KALKINMAYA VE EKONOMİYE KATKI SAĞLIYOR

Kâr amacı gütmeden üyelerimizin hizmetine sunulan platformumuz, ülke ekonomisine de kazanç sağlayacak. TÜRSAB ROTA, sektörümüzü güçlendireceği gibi yerel kalkınmayı da destekleyecek.

TEK TIKLA BİNLERCE ACENTANIN PAKET TURLARI ÖNÜNÜZDE

TÜRSAB’a üye binlerce Acenta, Türkiye’nin her bölgesinden birbirinden farklı binlerce tur paketini platform üzerinde sergileyebilecek. Platforma dahil olan Acentalar, Türkiye’nin her köşesinden binlerce tur paketine tek tıkla ulaşabilecek.

ÜYELERİMİZİN BÖLGESİNDE GÜÇLENMESİNE VESİLE OLACAK

Birliğimize bağlı seyahat acentelerine geniş bir üretim ve satış yelpazesi sunan TÜRSAB ROTA, Seyahat Acentelerimizin yeni ürünler geliştirmesine vesile olacak.
Bu platform ile üyelerimiz, tüketiciye daha kolay ulaşma imkânı yakalayacak. Dolayısıyla üyelerimizin bölgesel tur operatörleri olarak güçlenmesini sağlayacağız.

TURİZMDE KAYIT DIŞI EKONOMİYİ BİTİRECEK DİJİTAL HAMLE

TÜRSAB ROTA, seyahat acentelerimize; dünya standartlarında kolay, hızlı ve güvenli bir turizm platformu sunuyor. Ürünlerinin tanıtımını da yapabilecekleri bu platform, böylelikle üyelerimizin reklam maliyetlerine de destek oluyor. Turizmde kayıt dışı ekonomiyi bitirecek olan bu dijital hamle, seyahat severlere binlerce farklı tur paketi seçeneğini TÜRSAB güvencesiyle sunacak.

TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGILI GÜVENLİ SATIŞ, KOLAY ÖDEME SİSTEMİ

Acentelerimize güvenli satış, kolay ödeme sistemi sunan TÜRSAB ROTA, tüketici haklarına saygılı, tam kapsamlı sigorta sistemiyle de fark yaratıyor.

GÜVENLİ ÖDEME VE PAKET TUR SİGORTA YAPISI

TÜRSAB ROTA; güvenli ödeme sistemi ve taksit seçeneklerinin yanı sıra paket tur sigorta yapısıyla da tüketiciye güven veriyor.

TÜRSAB ROTA ÜRÜNLERİ, WEB SİTENİZDE

TÜRSAB ROTA tanıtımlarında dile getirdiğimiz Acenta web sitesi entegrasyon çalışması hizmetinize sunulmuştur. Artık, Acentalarımız kendi web sitelerinde TÜRSAB ROTA ürünlerini ücretsiz olarak online satışa sunabilecekler.

Acentalarımız, TÜRSAB ROTA White Label entegrasyonunu tarafımızdan kolayca talep edebilir, kendilerine gönderilen linki web sitelerine kolayca entegre edebilirler. Bu şekilde dileyen Acentalarımız, TURSAB ROTA Ürünlerinin satışlarını online olarak kendi sitelerinden yapabilirler.

Web sitelerine özel çözümler üretebilen Acentalarımız için ise talep etmeleri halinde hazırlamış olduğumuz XML alt yapısı ile Web APİ dokümantasyonuna kolayca ulaşabilirler.

Web sitesi olmayan Acentalarımızı da düşündük. Kendilerine özel olarak hazırladığımız TÜRSAB ROTA ürün satış sayfasını kullanarak, sistemimiz içerisinde bulunan tüm ürünleri online olarak satabilmelerine imkan sağladık.

TÜRSAB ROTA ürünlerini Web sitenizden online satabilmek için talep edeceğiniz, yukarıda bilgileri verilen Entegrasyon şekilleri için tursabrota@tursab.org.tr mailine talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Talep sonrası Rota Operasyon ekibimiz sizleri arayacak ve konu hakkında bilgi verecektir.

Daha fazla bilgi ve iletişim için e-posta adresimiz:   tursabrota@tursab.org.tr

 

TÜRSAB ROTA İLETİŞİM HATTI
0 850 450 76 82 (ROTA)

 

TÜRSAB ROTA SİSTEMİ SEYAHAT ACENTASI KATILIM TALEP FORMU

 

ÜYE ACENTALARIMIZ İÇİN SİSTEME GİRİŞ

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 1 Giriş

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 2 Satış

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 3 Rezervasyon

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 4 Paket Tur

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 5 Tur Planlama

 

TÜRSAB Rota Eğitim Programı 6 Fiyatlar ve Hareket

 

Basında Yer Alan TÜRSAB Rota Haberleri

TÜM HABERLER
14  Temmuz  2024
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
13  Temmuz  2024
Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) Başkanı Hüseyin Kurt, Yönetim Kur...
HABERİ OKU
12  Temmuz  2024
Gastronomi Turizmi İhtisas Başkan Yardımcımız Şebnem Urgancıoğlu, F İstanbul Gı...
HABERİ OKU
10  Temmuz  2024
Kruvaziyer Turizmi Komite Toplantısı Gerçekleştirildi
HABERİ OKU
09  Temmuz  2024
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
09  Temmuz  2024
TÜRSAB Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, TÜRSAB Genel Merkezimizde Gerçekleşti
HABERİ OKU
09  Temmuz  2024
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
08  Temmuz  2024
TÜRSAB MICE Turizmi İhtisas Başkanlığı Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi
HABERİ OKU
TÜM DUYURULAR
16  Temmuz  2024
Samsun Sağlık Turizmi Bilgilendirme Toplantısı Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
16  Temmuz  2024
2024-2025 Sezonunda Seyahat Acentaları İçin Turistik Doğu Ekspresi'ne Talep Top...
HABERİ OKU
15  Temmuz  2024
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun
HABERİ OKU
12  Temmuz  2024
Yıldız Çini ve Porselen Fabrikası'nın Geçici Süreyle Ziyarete Kapatılması Hakkı...
HABERİ OKU
11  Temmuz  2024
Kültür Keşifleri Canlı Yayını 12 Temmuz Cuma | 14.00
HABERİ OKU
09  Temmuz  2024
Belgesiz Faaliyet Gösteren Konaklamalar Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
09  Temmuz  2024
Küçüksu Kasrı Mesire Alanı Ziyaret Gün ve Saatleri Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
08  Temmuz  2024
Ankara Palas Müzesi Ziyaret Hizmetleri Hakkında Duyuru
HABERİ OKU