TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/08 Kasım 2016

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-    THY KOLAY BİLET SİSTEMİ

Konulu eğitimimizi 08 Kasım 2016 Salı günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

 “THY- kolay bilet sistemi” eğitimimiz 08 Kasım 2016 Salı günü 14.00-17.00 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.

1.    EĞİTİM: Kolay Bilet Sistemi Eğitimi.

  • Konular: Kolay Bilet Tanıtımı, rezervasyon oluşturma, normal ve TCC bilet kesme, iptal/iade/değişiklik işlemleri, soru/önerileriniz.
  • Saat Aralığı:14:00-16:00
  • Eğitim Birimi: THY A.O. Yolcu Hizmetleri Sistem Yönetimi Müdürlüğü (Kolay Bilet Sistem Geliştirme Birimi)
  • Eğitmen/ler: Ömer BÜKEL / Sema ÇİĞDEM / Emrah AKBAŞLI

 

2.    EĞİTİM: “TCC-Turkish Corporate Club  Genel Tanıtımı /// Acentenin İndirimli TCC Bileti Satabilmesi için, Acentenin/Şirketin/Kurumun Yapması Gerekenler”

  • Konular: TCC-Turkish Corporate Club Genel Bilgilendirme, acenteler için faydaları, şirketler/kurumlar için faydaları, Kolay Bilet’te, TCC Bileti Kesme, soru/önerileriniz.
  • Saat Aralığı:16:00-17:00
  • Eğitim Birimi: THY A.O. Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürlüğü (TCC-Turkish Corporate Birimi)
  • Eğitmen/ler: Orhan ATASOY / Adem AKTÜRK/ Yahya KEBAPCI 

 

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/08 Kasım 2016