TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/11 Ekim 2016

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-   SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİCİLİĞİ

Konulu eğitimimizi 11 Ekim 2016, Salı günü gerçekleştireceğiz.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip/ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 25 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

 “Temel düzey : sağlık turizmi işletmeciliği ve yöneticiliği” eğitimimiz 11 Ekim 2016, Salı günü 09.30-12.30 saatleri arasında İstanbul / Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.