TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/22 Aralık 2016

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

TEMEL DÜZEY

1-    THY QUICKRES BİLET SİSTEMİ

Konulu eğitimimizi 22 Aralık 2016 Perşembe günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip / ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 30 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı sağlanacaktır. Eğitime BYK ofislerimizden video konferans sistemiyle katılım sağlanacaktır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

EĞİTİM PROGRAMI:

Eğitim Yeri:TÜRSAB Genel Merkezi Fulya/Beşiktaş

Eğitim Tarihi:22.12.2016-Perşembe 09.30-12.30

1.      EĞİTİM: Acente Quickres Sistemi Eğitimi.

Konular: Quickres Bilet Tanıtımı, Rezervasyon Oluşturma, Normal ve TCC bilet kesme, iptal/iade/değişiklik işlemleri, Soru/Önerileriniz.

Saat Aralığı:09:30-11:20

Eğitim Birimi: THY A.O. Yolcu Hizmetleri Sistem Yönetimi Müdürü

Eğitmen/ler: Ayşegül ÖZDEMİR-Burak NALBANTCILAR

           Teneffüs: 10:30-10:45

2.      EĞİTİM: , “TCC-Turkish Corporate Club  Genel Tanıtımı /// Acentenin İndirimli TCC Bileti Satabilmesi için, Acentenin/Şirketin/Kurumun Yapması Gerekenler”

Konular: TCC-Turkish Corporate Club Genel Bilgilendirme, Acenteler için Faydaları, Şirketler/Kurumlar için Faydaları, Kolay Bilet’te, TCC Bileti Kesme, Soru/Önerileriniz.

Saat Aralığı:11:30-12:30

Eğitim Birimi: THY A.O. Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürlüğü

Eğitmen/ler: Adem AKTÜRK-Yahya KEBAPCI

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!/22 Aralık 2016

İçerik ile ilgili dosyalar