29 Eylül 2016

TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!

TÜRSAB AKADEMİ olarak, seyahat acentalarımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz eğitimlerimizden:

ORTA DÜZEY

1-   GLOBAL ETİK İLKELER

Konulu eğitimimizi 18 Ekim Salı günü yapacağız.

Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip/ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Her eğitim sınıf kapasitesi 25 kişiyle sınırlıdır.Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

Ayrıca İstanbul dışındaki seyahat acentalarımızın eğitime video konferans yoluyla katılabilmeleri, eğitim tarihinde belirtilen saatlerde bağlı oldukları bölgesel yürütme kurulları ofislerine gitmeleri durumunda mümkün olacaktır.                                                          

“Global etik ilkeler” eğitimimiz 18 Ekim Salı 09.30-12.30 saatleri arasında İstanbul-Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akademi@tursab.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  • TÜRSAB Akademi Eğitimleri Devam Ediyor!

İçerik ile ilgili dosyalar