5 Kasım 2018

Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma ile Kolay Bilet Eğitimi

Amadeus tüm dünyada, havayolu şirketlerinde ve seyahat acentalarında kullanılan global rezervasyon sistemlerinden biridir. Bu sistem üzerinden; bir şehirdeki havalimanları sayısı öğrenilebileceği gibi oluşturulan rezervasyon veya bilette iptal, iade ve değişiklik işlemleri de yapılabilmektedir.

TÜRSAB Akademi olarak, geçtiğimiz aylarda Gaziantep ve İzmir YTK ofislerimizde düzenlenen “Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma” ile “Kolay Bilet” eğitimimizi şimdi de İstanbul’da düzenliyoruz.

Temel Düzey

1.      KOLAY BİLET

2.      AMADEUS SİSTEMİ (Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma)

Konulu eğitimlerimiz 13-16 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜRSAB Genel Merkez Binamızda yapılacaktır.

Eğitimin bitiminde yapılacak sınavda başarılı olanlara TÜRSAB AKADEMİ ve AMADEUS tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.

Biletleme eğitimimizin kontenjanı 12 kişiyle sınırlıdır.

Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecektir. Başvurularda her acentadan bir katılımcıya öncelik tanınacak olup her müracaat eden acenta sahip / çalışanının farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılmasına çalışılacaktır.

Başvurular için, eğitim katılım formunun ilgili tüm yerlerinin okunaklı bir şekilde doldurularak akedemi@tursab.org.tradresine gönderilmesi rica olunur. 

  • Amadeus Rezervasyon ve Otomatik Fiyatlandırma ile Kolay Bilet Eğitimi