5 Kasım 2018

TÜRSAB Akademi / Stres Yönetimi Eğitimi / Tarih Değişikliği

02 Kasım 2018 Cuma günü 14:00-17:00 saatleri arasında TÜRSAB Genel Merkez Binası’nda TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Uzman Uygulamalı Psikolog Ali Bilir tarafından gerçekleştirilecek olan Stres Yönetimi eğitimi, 06 Kasım 2018 Salı günü 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Eğitimimiz ile ilgili detaylı bilgi aşağıda yer almakata olup, siz değerli katılımcılarımızın bilgilerine sunarız.

İş ve özel hayatımızda stres ve stresin olumsuz etkileriyle başa çıkma ve kurtulmada maalesef bir çoğumuz yeterli bilgiye sahip olmamamızın yanında doğru bilgiye ulaşmanın da zorluğunu çekmekteyiz. Bu sorunu göz önünde bulundurup: kişinin kendini daha iyi tanıması, stresin yol açtığı sebep ve sonuçları öğrenebilmesi, stresi kontrol altına almanın faydalarını bilmesi, stresten uzak kalma yöntemlerini kullanmaya yönelik teknik ve uygulamalarını içeren Stres Yönetimi Eğitimi’miz; 06 Kasım 2018 Cuma günü 14:00-17:00 tarihleri arasında TÜRSAB Genel Merkez Bina’sında TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Uzman Uygulamalı Psikolog Ali Bilir tarafından gerçekleştirilecektir.

“Stres Yönetimi Eğitimi’ne” katılmak isteyen acente ve diğer katılımcılarımızın, akademi@tursab.org.tr’ye katılım bilgilerini (adı, soyadı ve iletişim bilgileri) göndermeleri önemle rica olunur.

Eğitim Yeri: TÜRSAB Genel Merkez Binası/Fulya

Eğitim Saati: 14:00-17:00

Eğitim Tarihi: 06 Kasım 2018

Eğitmen: TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi-Uzman Uygulamalı Psikolog Ali Bilir

 

Eğitim Başlıkları:

  • Stres Nedir?
  • Stresin Çeşitleri ve Strese Yatkın Olanlar
  • Geçmiş Yaşantıların Stresteki Rolü
  • Stresten Korunma Yolları
  • Başarılı Olmak İçin Stresi Yönetimi
  • TÜRSAB Akademi / Stres Yönetimi Eğitimi / Tarih Değişikliği