DİSCONTİ VE TÜRSAB İŞ BİRLİĞİNDE SEYAHAT ACENTALARININ YABANCI MİSAFİRLERİNE ÖZEL BİR TURİZM ÜRÜNÜ: DISCONTI CARD & DISCONTI APP


 

Türkiye’yi ziyaret edecek yabancı turistlere hizmet vermeyi amaçlayan Disconti Card ile aktive edilen kartlar üzerinden üye acentalarımız ek gelir fırsatı elde eder.
 

Disconti App ve Disconti Card Projesi Nedir?

Disconti Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından projelendirilmiş mobil uygulama ile kullanılabilen fiziki ya da dijital indirim kartıdır. Disconti; Türkiye’yi ziyaret edecek yabancı turistlere 14 gün boyunca geçerli olacak üyelikleriyle, giyimden restorana, sağlık hizmetlerinden araç kiralamaya kadar birçok farklı sektörde ayrıcalık ve fırsatlar sunar.
 

Disconti ile Gelirlerinizi Arttırın!

Disconti Card’ları Türkiye’yi ziyaret edecek yabancı misafirlerinize sadece dağıtarak satışına aracılık edebilir ve satış komisyonu elde edebilirsiniz! Dağıtılan Disconti Card’ların uygulama içinden satın alınması durumunda işletmeniz için ek gelir fırsatı yaratırsınız.
 

Nasıl?

Öncelikle Disconti Card’lar, Disconti Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından acentanız adına tanımlanarak sizin için üretilecektir. Talebinize göre sizlere, Disconti Card fiziki ve/veya dijital ortamda Disconti Card ID’leri iletilecektir. Disconti Card ID, kartların üzerindeki 16 haneli numaradır ve size özeldir.

Sizin için üretilen Disconti Card’larınızı istediğiniz yabancı turist müşterilerinize ücretsiz şekilde verebilirsiniz. Dağıtılan Disconti Card veya ID numarası ile turistin, kart üyeliğini uygulama içinden satın alması durumunda satış komisyonu kazanır ve ek gelir fırsatı yaratırsınız!
 

Farklı ihtiyaç ve profillere göre 3 Farklı Kart Tipi!

Farklı ihtiyaç ve profillere göre Elite (9.90 €), Platinum (49.90 €) ve Health Card (99.90 €) olmak üzere 3 farklı kart tipi bulunmaktadır. *

Acentalara dağıtımı sağlanan Disconti Card’ların, mobil uygulama üzerinden satışı gerçekleştirilip, kartlar aktive edildiğinde satış bedelinin %15 oranında satış komisyonu kazanırsınız.

Kazanılan Satış Komisyonu ile birlikte faturalandırma, acentalara DISCONTI tarafından yapılacaktır.
 

Nasıl Başvuru Yapılır?

TÜRSAB Online üzerinden acenta bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra online başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 

Disconti Card’larınız Size Ücretsiz Gönderilecektir!

Online başvuru formunu doldurmanızı takiben form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim kanalları aracılığıyla ve Disconti Card’larınız size ücretsiz gönderilecektir. Acentalarımızın, Disconti Card’lar için Disconti Bilgi Teknolojileri A.Ş’ye herhangi bir ödeme yapmasına gerek yoktur. Dağıtıma sunulacak Disconti Card’lar, acentalara ücretsiz temin edilir! Bu nedenle Disconti, acentalar için bir maliyet kalemi oluşturmaz.
 

Tahsilatla Uğraşmayın, Zahmetsiz Kazanın!

Sadece dağıtımını sağlayarak Disconti Card satışına aracılık edebilirsiniz. Yabancı turistler, Disconti Card üyeliği ödemesini kredi kartlarıyla uygulama içindeki güvenli ödeme yöntemiyle yaparlar. Böylelikle para alışverişi olmaz, tahsilat sorunları yaşanmaz ve siz de sadece komisyonunuzu bilirsiniz!

Buna ek olarak; sizler için çok özel fiyatlarla kullanıma hazır Disconti Card üretilebilecektir. Türkiye ve dünyanın en iyi marka ve işletmelerinden çok özel indirim tekliflerini ve kampanyalarını içeren Disconti Card’ı siz de yabancı turist müşterilerinize hediye edebilir, turistlerin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.**
 

İndirin, Keşfedin, Dağıtın, Kazanın!

Akıllı telefonunuzun kamerasıyla aşağıdaki QR kodu tarayarak ya da uygulama platformlarının ikonlarına tıklayarak Disconti App’i ücretsiz indirebilir ve marka tekliflerini keşfedebilirsiniz.
 

** Detaylar ekli Acenta Bilgilendirme Sunumu’nda yer almaktadır.

** Ön ödemeli Disconti Card’lar aktivasyona hazır, kart üyelik bedelinin acente tarafından karşılandığı kartlardır. Disconti Card satın alarak Disconti ayrıcalıklarını sizin için değerli müşterilerinize hediye edebilirsiniz.

 

Ek-1: Acenta Bilgilendirme Sunumu

 

 

Disconti App indirmek için tarayın:                 

TÜM HABERLER
26  Kasım  2021
TÜRSAB Heyeti, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanlığı Görevini Üstl...
HABERİ OKU
26  Kasım  2021
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
24  Kasım  2021
TÜRSAB Heyeti, Afyonkarahisar’da Faaliyet Gösteren Seyahat Acentalarımızla Bir ...
HABERİ OKU
24  Kasım  2021
TÜRSAB Heyetimiz ve Seyahat Acentalarımız, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, ...
HABERİ OKU
23  Kasım  2021
Dumlupınar BTK ile Seyahat Acentalarımız, Manisa Valiliği ve Büyükşehir Belediy...
HABERİ OKU
23  Kasım  2021
Turizm İstişare Kurulu Üyeleri, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı...
HABERİ OKU
21  Kasım  2021
‘İletişim-Eğitim-Dayanışma’ Sloganıyla Bu Yıl İlkini Düzenlediğimiz TÜRSAB 202...
HABERİ OKU
21  Kasım  2021
‘Gastronomi Turizmi’ Paneli Gerçekleşti
HABERİ OKU
TÜM DUYURULAR
25  Kasım  2021
İskandinav ve Baltık Bölgesi 7 Ülke Sanal Sağlık Turizm Fuarı Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
25  Kasım  2021
T.C. Ticaret Bakanlığı Uzak Ülkeler Hizmet İhracatı Stratejisi Çalışması Anketi...
HABERİ OKU
25  Kasım  2021
Azerbaijan - Turkey Online B2B Event Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
24  Kasım  2021
Japonya'nın Güncel Sınır/Karantina Tedbirleri Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
24  Kasım  2021
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
HABERİ OKU
23  Kasım  2021
TÜRSAB 2021 Turizm Kongresi Medya Platformu
HABERİ OKU
23  Kasım  2021
24 Kasım 2021 DEİK Türkiye – Belçika İş Konseyi Webinarı Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
23  Kasım  2021
Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri Hakkında Duyuru
HABERİ OKU