AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ VE DUMLUPINAR BTK EV SAHİPLİĞİNDE AFYONKARAHİSAR İNFOSU GERÇEKLEŞTİ

Afyonkarahisar Valiliği ve Dumlupınar Bölge Temsil Kurulumuzun ev sahipliğinde, BTK Başkanımız Bilal Şenel’in organize ettiği bilgilendirme ve tanıtım programı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanından BTK Başkanlarımız ve seyahat acentalarımızın katılımları ile gerçekleşti.

Akdeniz BTK Başkanı Ferit Turgut, Alanya BTK Başkanı Bilal Korkmaz, Aydın BTK Başkanı M. Eda Yurtcan, Çanakkale-Körfez BTK Başkan Yardımcısı Savaş Can, Doğu Marmara BTK Başkanı Aytekin Şahinbaş, Başkan Yardımcısı Murat Yapan, Erciyes BTK Başkan Yardımcısı Fazlı Yıldırım, Eskişehir BTK Başkanı Özgür Ersoy, Başkan Yardımcısı Gürhan Dilcioğlu, Güney Marmara BTK Başkan Yardımcısı Erol Bodur, İstanbul Asya BTK Başkan Yardımcısı Murat Güleryüz, İstanbul Boğaziçi BTK Genel Sekreteri Nurettin Demirci, Kapadokya BTK Başkanı Talip Aldemir, Konya BTK Başkanı Özdal Karahan, Manavgat-Side BTK Başkanı Mehmet Uslu, Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Köseoğlu, Marmaris BTK Başkanı Suat Esin, Başkan Yardımcısı Mustafa Kızılca, Mersin BTK Başkanı Hakan Bayındır, Başkan Yardımcısı Mehmet Gültekin Uğur, Pamukkale BTK Başkanı Turan Köseoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Yörümez ve GAP BTK Başkanı İbrahim Halil Kılınç’ın katıldığı bilgilendirme turu, Afyonkarahisar Kalesi, Tarihi Taşhan Çarşısı ve Ulu Camii ziyaretleriyle başladı.

Afyon’un tarihi konakları, evleri ve Mevlevi Türbesi Camii ziyaretleri ile Gazlıgöl Özgül Termal Otelinde organize edilen öğle yemeği programına Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya da eşlik etti.

Afyonkarahisar Valisi Sayın Gökmen Çiçek, Başkan Yardımcımız Ali Bilir, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hasan Eker, Tolga Gencer, Hamit Kuk, Soner Bacaksız ve Ceren Anadol ile Birliğimiz Disiplin Kurulu Başkanı H. İbrahim Canatan ve BTK Başkanlarımızın katılımlarıyla Ayazini ören yeri ve nekropol alanları ziyaret edildi.

Tura katılan seyahat acentalarımız ile birlikte Emre Gölü çevresinde düzenlenen atlı gösteri takip edildi.

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen akşam yemeği programına, Afyonkarahisar Valisi Sayın Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır katılım sağladı. 

Programa katkılarından dolayı Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, Milletvekillerimize ve ATSO Başkanı’na Birliğimiz tarafından hediye takdim edildi.

Bölge turizmini güçlendirmek, seyahat acentalarımıza katma değer sağlamak ve sektör paydaşları arasında iş birliği fırsatlarını arttırmak üzere düzenlenen programımıza destek veren ve katılan tüm sektör temsilcilerine teşekkür ediyor; birlik ve dayanışma ile sektörümüzü daha ileriye taşıyacağımıza olan inancımızı yineliyoruz.

TÜM HABERLER
14  Nisan  2021
Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Bloomberg HT'ye Konuk Oldu
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya A PARA'ya Konuk Oldu
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
Yönetim Kurulu Üyemiz Ceren Anadol, Kredi Garanti Fonu Yönetim Kurulu Başkanı E...
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
13  Nisan  2021
TÜRSAB Adana Bölge Temsil Kurulu Heyeti Genel Merkezimizi Ziyaret Etti
HABERİ OKU
11  Nisan  2021
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
10  Nisan  2021
Vefat ve Başsağlığı
HABERİ OKU
07  Nisan  2021
Leleg Yolu Tanıtım Çalıştayı'nın İkinci ve Üçüncü Gezi Günleri Gerçekleşti
HABERİ OKU
TÜM DUYURULAR
15  Nisan  2021
T.C İçişleri Bakanlığı'nca Yayınlanan Kısmi Kapanma Tedbirleri ile İlgili Sıkça...
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
İlker Ünsever ile Turizm Hukuku Canlı Yayını
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya A PARA'ya Konuk Olacak
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
T.C. İçişleri Bakanlığı'nca Yayınlanan Kısmi Kapanma Tedbirleri Hakkında Duyuru
HABERİ OKU
14  Nisan  2021
Yönetim Kurulu Başkanımız Firuz B. Bağlıkaya Bloomberg HT'ye Konuk Olacak
HABERİ OKU
13  Nisan  2021
Turizmin Yeni Rotası: TÜRSAB ROTA Canlı Yayını
HABERİ OKU
13  Nisan  2021
Gastronomi Sohbetleri Canlı Yayını
HABERİ OKU
12  Nisan  2021
Ramazan Ayı Mübarek Olsun
HABERİ OKU