Yapı Kredi Bankası’nın Turizm Sektör Kampanyası

Yapı Kredi Bankası tarafından Birliğimize iletilen yazıda; World Üye İşyeri olan seyahat acentaları ve otellere yönelik kurguladıkları  100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde  Joker Vadaa üzerinden +3   taksit uygulanacağı bildirilmektedir.

Yapı Kredi Bankasından gönderilen kampanya detayları aşağıda aynen aktarılmaktadır.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

“Değerli İş Ortağımız,

World Üye İşyeri olan seyahat acentaları ve otellere yönelik kurguladığımız  100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde  Joker Vadaa üzerinden +3 taksit kampanyamızı  bilgilerinize sunarız.

Kampanya Dönemi     :

  • World ile yapılacak  100TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +3 taksit uygulaması 02-30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.      

 Kampanya İçeriği       :

  •  Kampanyadan yararlanılması için 02-30 Eylül 2013 tarihleri arasında Worldcard  ile World Üye İşyeri olan  seyahat acentalarında 100 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya Maliyeti   :Kampanyada  yapılacak olan +3 taksit maliyeti tamamen bankamıza ait olacaktır.

Kampanya Duyurumu :Kampanyanın duyurumu bankanın iç duyurum kanallarında (SMS, e-mail, newsletter, e-newsletter, worldcard.com.tr, vs ) yapılacaktır.

Kampanya işleyişi ve iş akışı:

  •  Üye işyerleri  kullanılan standart taksit sayısını  POS’lara girmeye devam edilecektir 
  •  +3  taksit uygulaması, isteyen kart hamilleri için POS üzerinden Joker Vadaa Menüsünden EK TAKSİT seçilerek uygulanacaktır.
  •  Kampanya uygulamalarını öncelikle pos terminalleriniz üzerinde kontrol edip joker vadaa menüsü üzerinden ek taksit seçeneğinin olup olmadığını kontrol edip tanımlamaların eksik olduğu  terminal varsa tarafımıza bildirilmesini önemle rica ederiz.
  •  Joker vadaa menüsü üzerinden satış elemanlarınız tarafından EK TAKSİT seçilmemesi halinde kart hamili +3 taksit imkanından faydalanamayacaktır.
  •  Sanal pos üzerinden kampanyanın çalışabilmesi için öncelikle Joker Vadaa alt yapısının sanal posa entegre edilmiş olması gerekmektedir. Joker vadaa uygulamasının entegre edilmesi için posnet yönetici ekranlarında  dokümanlar adımından yükleme yapılabilir; ayrıca posnetsupport@yapikredi.com.tr  tüzel koduna mail atarak da destek alınabilir. Bu uygulamanın yüklenmemesi halinde banka tarafından hiçbir şekilde geriye dönük +3 taksit uygulaması yapılamayacaktır.
  •  Satış görevlilerinizin tarafından müşterilerinize kampanya bilgisinin verilmesi,  size ek maliyet yaratmadan satışlarınızı artıracağı için çok önemlidir. 
  •  Bu kampanya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Anadolu, TEB ve Vakıfbank  Worldcard’lar için geçerli olacaktır.”