TÜRSAB - THY Toplantısı

Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Havayolu Bilet Satış Komitesi Üyelerinden oluşan bir heyet 23 Ağustos 2016 günü Türk Hava Yolları A.O. Üst Yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirmişlerdir. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen söz konusu toplantıya; Birliğimizi temsilen Genel Sekreter Çetin Gürcün, Yönetim Kurulu Üyeleri Davut Günaydın ile Numan Olcar, Havayolu Bilet Satış Komitesi Başkanı Zeliha Sözüşen, Komite Üyeleri Aziz Ciga, Celal Usta, Erhan Seven ve TÜRSAB Disiplin Kurulu Başkanı Recai Delibaşıoğlu katılmıştır.

Toplantıda; 02 Ağustos 2016 tarih ve 115 no’lu THY tebliği, Bilet Çalıştayı Raporu ve THY-TÜRSAB ortak çalışma grubunun yoğun bir çalışma temposu ile THY ile Acentalar arasında yaşanan sorunları ele alarak daha yakın ve ortak bir işbirliği içerisinde olmaları konuları ele alınmıştır.

Görüşme sonunda; ortak çalışma grubunun 26 Ağustos Cuma’dan başlayarak dört hafta her Cuma düzenli toplanarak tüm sorunların irdelenmesi ve ortak çözümler bulunmasına karar verilmiştir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.